صفحه اصلی » تولیدی » امروز به کنشگران بصیر نیازمندیم/ رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج منجر به کشف ظرفیت های جدید می شود

امروز به کنشگران بصیر نیازمندیم/ رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج منجر به کشف ظرفیت های جدید می شود

مسئول نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه اصفهان با بیان اینکه امروز به کنشگران بصیر نیازمندیم گفت: چه بسا بصیرت بچه های ما امروز باید بیشتر از بچه های دفاع مقدس باشد از این رو نیاز است بچه ها بسنده نکنند به اطلاعات سطحی وب و شبکه های اجتماعی در مباحث معرفتی و باید مطالعه داشته باشند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۵۲ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۱۳

حجت السلام مهدی مستاجران در حاشیه بازدید از سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: در بین جوانان و نوجوانان در عرصه های جدید حوزه رسانه ای ظرفیت های خوبی وجود دارد و این رویداد سبب می شود این ظرفیت ها کشف شود.

مسئول نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه اصفهان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که می فرمایند: ما ظرفیت های و رویش های خیلی خوبی داریم به شرط اینکه مسئولان توجه کنند، ادامه داد: من تشکر می کنم از بسیج و سپاه که به این ظرفیت ها توجه کردند و من اطمینان دارم این رویداد می تواند یک نوع کشت خوب برای رویش خوب در جبهه رسانه انقلاب باشد که البته شرط آن تداوم است.

وی بیان کرد: یک رسالت بسیار مهم در دوش ماست که آن تبین و ترویج ارزش های انقلاب اسلامی است و بهترین شیوه تبین نیز شیوه ای است که بچه های ما در حوزه رسانه وارد شدند.

مستاجران گفت: به این بچه ها توصیه می کنم همان طور که بچه ها در دفاع مقدس با حس ایثار و اخلاص  در زمان جنگ در سنگرها و در جبهه ها بودند، آن ها نیز با همان ایثار و اخلاص حضور پیدا کنند و همچنین به همان بچه ها و رزمنده ها اقتدا کنند.

وی با بیان اینکه امروز به کنشگران بصیر نیازمندیم گفت: چه بسا بصیرت بچه های ما امروز باید بیشتر از بچه های دفاع مقدس باشد از این رو نیاز است بچه ها بسنده نکنند به اطلاعات سطحی وب و شبکه های اجتماعی در مباحث معرفتی و باید مطالعه داشته باشند.

مهدی مستاجران بیان کرد: هر چقدر بیشتر مطالعه کنیم تاملاتمان بیشتر می شود و ماده های طراحی ایده مان بالا می رود؛ از این رو نیاز است فرصت های برای سیر مطالعاتی قرار دهند و مشورت با اساتید داشته باشند که ایده های فاخر داشته باشند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

5 × 1 =