صفحه اصلی » تولیدی » می توانیم با مستندات و محتویات دینی و اعتقادی خوبی که داریم در دنیا تاثیر گذار باشیم

فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان:

می توانیم با مستندات و محتویات دینی و اعتقادی خوبی که داریم در دنیا تاثیر گذار باشیم

فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان گفت: ما مستندات و محتوایات دینی و اعتقادی خیلی خوبی داریم که اگر خوب استفاده از آن شود می تواند در دنیا تاثیر گذار باشد و می توانیم جوانان را در نقاط مختلف دنیا را تحت تاثیر قرار دهیم

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۳ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۱۳

سردار مجتبی فدا در حاشیه در حاشیه بازدید از رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج استان اصفهان گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز  اظهار کرد: امروز یکی از عرصه های اطلاع رسانی و بهره برداری مردم و محل مراجعه و خبرگیری فضای مجازی شده است.

فرمانده سپاه صاحب الزمان استان اصفهان تصریح کرد: به طبع آن ما برای نقش آفرینی در گام دوم انقلاب اسلامی و همچنین تمدن سازی نوین اسلامی و اجرای ماموریت های مختلف بسیج از این ظرفیت استفاده می کنیم.

وی افزود: با کار و فعالیت در فضای مجازی می توان با همگرایی، همپوشانی و هم نوایی و تشکیل جبهه واحد در عرصه ها و جبهه های مختلف می توان در مقابل دشمن ایستاد.

مجتبی فدا با بیان اینکه بخش اعظمی از نیروهای بسیج جوانان هستند که این جوانان می توانند در این عرصه نقش آفرین باشند، گفت: ضرورت ارتباط اقشار مختلف بسیج با نخبگان، جمعیت تحصیل کرده و افراد موثر و صاحب فکر است و نقشی که بسیج در اطلاع رسانی و در اگهی بخشی و بصیرت افزایی در جذب، آموزش و سازماندهی مردم دارد حائز اهمیت است.

وی افزود: آموزش و توانمندسازی و سازماندهی افراد می تواند گام موثری در راستای حضور بسج در این زمینه باشد و همچنین هم افزایی، هم گرایی و همپوشانی یکدیگر می تواند ظرفیت خوبی برای مقابله با دشمن در عرصه های مختلف ایجاد کند.

سردار فدا به نوجوانان و جوانان در استفاده از فضای مجازی توصیه کرد: در استفاده از فضای مجازی احساساتی نشوند، صداقت داشتنه باشند، از افترا و آبرو بردن و برخورد منطقی و مستدل و مستندداشته باشند.

فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان گفت: ما مستندات و محتوایات دینی و اعتقادی خیلی خوبی داریم که اگر خوب استفاده از آن شود می تواند در دنیا تاثیر گذار باشد و می توانیم جوانان را در نقاط مختلف دنیا را تحت تاثیر قرار دهیم

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ده − 4 =