صفحه اصلی » اجتماعی » رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج پیام آور امیدهای خیلی بزرگ بود

رئیس پلیس فتا استان اصفهان:

رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج پیام آور امیدهای خیلی بزرگ بود

رئیس پلیس فتا استان اصفهان گفت: رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج پیام آور امیدهای خیلی بزرگ بود؛ نوجوانان با افکاری ناب به محتواسازی ورود کرده اند؛ یکی از خلاهای مضاعف ما در محتواسازی مسئله نگرش در محتوا سازی است.

تاریخ انتشار: ۱۹:۳۸ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۱۳

سرهنگ سید مصطفی مرتضوی در حاشیه بازدید از سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج استان اصفهان در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: محتوا سازی یکی از خلاهایی خیلی بزرگی است که در فضای مجازی ما را آزار می دهد و کمبودهای آن را در زمان های خطر و لحظاتی که موضوع امنیت تضعیف می شود، وجود دارد.

رئیس پلیس فتا استان اصفهان تصریح کرد: این محتوا سازی شامل پویا نمایی، محتوا سازی به لحظه، محتواسازی با نگاه دوردستانه و بلندمدت مانند بازی های رایانه ای که امروز در نمایشگاه دیدیم؛ خلاهای آن ها حس می شود.

وی افزود: این رویداد پیام آور امیدهای خیلی بزرگ بود؛ نوجوانان با افکاری ناب به محتواسازی ورود کرده اند؛ یکی از خلاهای مضاعف ما در محتواسازی مسئله نگرش در محتوا سازی است.

مرتضوی عنوان کرد: گاهی به صورت محدود افرادی داریم که قدرت محتوا سازی دارند اما گهکاه ضعف نگرش اجتماعی، فرهنگی، دینی و سیاسی مانع رسیدن به اهداف می شود.

وی گفت: این رویداد ما را با افرادی روبرو کرد که هم از  یک بنیه قوی فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و مذهبی برخوردارند و هم این افراد با یک توان فوق العاده و انگیزه اصلاح کننده به رفتارهای اجتماعی و حوزه های آموزش و تربیتی فعالیت می کنند.

مصطفی مرتضوی بیان کرد: ما می توانیم روی این موضوع سرمایه گذاری کنیم چرا که این ها ارزشمندترین داشته ها در فضای مجازی هستند که می توانند منجر به سرمایه های بزرگ اعتقادی تربیتی و فرهنگی شود و در آینده نزدیک و بلند مدت ثمرات آن را ببینیم.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

16 + چهارده =