صفحه اصلی » اجتماعی » برگزاری رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج اصفهان اقدامی ابتکاری و موثر است

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی استان اصفهان:

برگزاری رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج اصفهان اقدامی ابتکاری و موثر است

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: ابتکارات بسیار جالب و موثری را در رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج اصفهان دیدیم، حتی دانش‌آموزانی که انتظاری از آن‌ها نیست کاملا هوشمندانه حضور پیدا کرده‌اند و احساس می‌کنم این سومین رویداد می‌تواند دستاوردهای زیادی داشته باشد که اصل برگزاری چنین رویدادی قطعا کار ابتکاری و موثری است.

تاریخ انتشار: ۲۱:۰۹ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۱۳

حجت‌الاسلام عبدالرسول احمدیان در گفت و گو با صاحب نیوز در حاشیه سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج استان اصفهان گفت:خوش‌حال شدیم که توفیق پیدا کردیم که به نزد جوانان عزیزمان در این رویداد برسیم، همانطور که مستحضر هستید آینده جهان و همه اتفاقاتی که در آینده جهان در همه حوزه‌ها رقم خواهد خورد و در حال حاضر هم همین است، متاثر از فضای مجازی است.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی استان اصفهان اظهار داشت: برنده همه میدان‌ها مدیران و افرادی هستندی که بتوانند بیشترین تاثیر را بر این حوزه داشته باشند. هر مجموعه و سازمانی که در این فضا قوت بیشتری داشته باشد برنده خواهند بود.

وی افزود: همانطور که رهبر فرزانه و حکیم انقلاب نیز فرمودند اگر من رهبر نبودم در حوزه فضای مجازی مسئولیت می‌گرفتم و دهه آینده دهه‌ی مدیریت فضای مجازی است که امیدواریم نیروهای انقلاب بتوانند در این حوزه پیشگام باشند، امروز نیز چند میز را بصورت اتفاقی بازدید کردم و ابتکارات بسیار جالب و موثری را دیدم، حتی دانش‌آموزانی که انتظاری از آن‌ها نیست کاملا هوشمندانه حضور پیدا کرده‌اند و احساس می‌کنم این سومین رویداد می‌تواند دستاوردهای زیادی داشته باشد که اصل برگزاری چنین رویدادی قطعا کار ابتکاری و موثری است.

احمدیان ادامه داد: پیشنهاد من به مسئولان این رویداد این است که آسیب شناسی این سه دوره اخیر را انجام داده و بتوانند یک کار پرشی و فوق انتظار را در سال آینده رقم بزنند تا بتوانند این مدل را که به همکاری سازمان رسانه‌ای بسیج و آحاد مردم برگزار شده است را موثر واقع کند.

وی در پایان اشاره کرد: بنده در بعضی میزها هم مشاهده کردم که انسجام خاصی وجود دارد که حتی یک طلبه با یک رشته فنی هستند و همکاری دارند و نشان می‌دهد که طراحان این رویداد از فکر خوبی برخوردارند و این برنامه‌ها در خارج از بسیج را ندیده‌ام و امیدوارم بتوانیم از این دستاورد برای پیشبرد اهداف انقلاب استفاده کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

چهار × سه =