صفحه اصلی » اجتماعی » زنگ پایان 48 ساعت رقابت داغ و نواخته شدن زنگ همکاری هوشمندانه

زنگ پایان 48 ساعت رقابت داغ و نواخته شدن زنگ همکاری هوشمندانه

آیین اختتامیه  سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج استان اصفهان برگزار شد تا این رویداد برگ زرین دیگری در کارنامه بسیج در عرصه فضای مجازی باشد و استعدادها در این عرصه شناسایی و معرفی شوند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۴۸ - جمعه ۱۴۰۰/۰۸/۱۴

به گزارش صاحب نیوز؛  سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج استان اصفهان از روز چهارشنبه با حضور ۱۳۰ نفر آقا در قالب ۳۵ تیم و ۱۸۷ نفر خانم در قالب ۵۲ تیم آغاز شد و شرکت کنندگان در رشته بازی سازی، پویانمایی و نرم افزار به رقابت پرداختند

موضوعات این رویداد محورهای سبک زندگی ایرانی _ اسلامی با رویکرد امید به آینده، خدمت به مردم با رویکرد مکتب فکری شهید حاج قاسم سلیمانی (ره) و استکبار ستیری با رویکرد خروج آمریکا از منطقه بود.

در 48 ساعتی که زمان برگزاری این رویداد بود تنور رقابت بین نوجوانان و جوانان شرکت کننده داغ بوده و تیم ها سعی داشتند از فرصت استفاده کرده و زمانی را از دست ندهند؛ در این زمان بسیاری از مسئولان از این رویداد بازدید کرده و از نزدیک با رقابت کنندگان گفت و گو کردند.

سردار خراسانی معاون هماهنگی بسیج مستضعفین، سردار تشکری دبیر اشراف فرماندهی کل قوا، سردار مجتبی فدا فرماندهی سپاه صاحب الزمان، سردار علی مقواساز جانشین فرماندهی سپاه صاحب الزمان، عبدالحسینی مدیرکل صدا و سیمای مرکز اصفهان، حجت الاسلام مستاجران مسئول نهاد رهبری داشنگاه اصفهان، سرهنگ مرتضوی رئیس پلیس فتا، سرهنگ درستکار رئیس مرکز اطلاع رسانی فرمانهدی انتظامی استان اصفهان، حجت الاسلام احمدیان رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، کاظمی رئیس ورزش های الکترونیک استان اصفهان از جمله مسئولان بازدید کنننده از ابن رویداد بودند.

در میان شرکت کنندگان از نوجوانان با انگیزه ای که امیدهای کشور هستند و همچنین افرادی که تخصص آن ها حیرت بازدیدکنندگان را به همراه داشت حاضر بودند در کنار کاربلدان فضای مجازی در رویداد حافظ کل قرآنی نیز بود که در تولید محتوا نیز تخصص خاصی داشت

شرکت کنندگان پس از پایان 48 ساعت زمان رویداد آثار خود را در سایت این مسابقه بارگذاری کرده که این آثار مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و در هر رشته به سه تیم برتر جوایز نفیسی تعلق خواهد گرفت و تیم های برتر نیز به مرحله کشوری راه خواهند یافت.

کاپ اخلاق در این مسابقات به تیم شرکت کننده از ناحیه امام صادق تعلق قرار گرفت که از نکات جالب در این تیم حضور پدر و پسر در قالب این تیم است؛ همچنین کاپ جوان ترین تیم نیز به تیمی از ناحیه امام حسین تعلق قرار گرفت که در بخش پویا نمایی در رویداد شرکت کرده بود.

داوری آثار به زودی انجام خواهد شد اما به دلیل حساسیت و دقتی که در انتخاب آثار خواهد بود، این آثار توسط چندین داور ارزیابی و نتایج در چند روز آینده اعلام خواهد شد.

آیین اختتامیه این رویداد برگزار شد تا این رویداد برگ زرین دیگری در کارنامه بسیج باشد و استعدادها در این عرصه شناسایی و معرفی شوند.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

نوزده + شانزده =