صفحه اصلی » اجتماعی » تولید محتوا باید به شکلی باشد که جوان و نوجوان ما با تفکر انقلابی و دیدگاه حاج قاسم آشنا شوند

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی نیروی انتظامی استان اصفهان:

تولید محتوا باید به شکلی باشد که جوان و نوجوان ما با تفکر انقلابی و دیدگاه حاج قاسم آشنا شوند

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی نیروی انتظامی استان اصفهان گفت: با توجه به فضای حاضر جامعه به واسطه اینکه نیاز به این هست که به فضای مجازی اهمیت بدهیم باید به نحوی محتوا تولید کنیم که که جوان و نوجوان ما با تفکر اتقلابی و با دیدگاه حاج قاسم سلیمانی در حفظ کیان انقلاب اسلامی آشنا شوند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۰۰ - جمعه ۱۴۰۰/۰۸/۱۴

سرهنگ جواد درستکار در گفت و گو با صاحب نیوز در حاشیه بازدید از سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج استان اصفهان با بیان اینکه از مجموعه سپاه و حوزه فضای مجازی سپاه که این رویداد را راه اندازی کردند تشکر می کنم، گفت: واقعا من در این رویداد که حضور پیدا کردم جوانانی را دیدم که از نسل جدید بودند و با جدیت تلاش می‌کردند، این فرصت خوبی است تا استعدادهایشان را در زمینه فضای مجازی به نمایش بگذارند.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی نیروی انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: با توجه به فضای حاضر جامعه به واسطه اینکه نیاز به این هست که به فضای مجازی اهمیت بدهیم باید به نحوی محتوا تولید کنیم که که جوان و نوجوان ما با تفکر اتقلابی و با دیدگاه حاج قاسم سلیمانی در حفظ کیان انقلاب اسلامی آشنا شوند.

وی تصریح کرد: این کار ارزشمندی است که دوستان ما بتوانند در این حوزه تفکرات خودشان را در حوزه رسانه به نمایش بگذارند.

درست‌کار درپایان تاکید کرد: ان شاءالله بتوانیم با این هم افزایی که داریم با همین نوجوانان که این‌جا درحال رقابت هستند، برای بقیه نوجوانان و جوانان محتوای مناسب تولید کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

شش − پنج =