صفحه اصلی » سیاسی » با اقتدار دریادلان سپاه حساب کار دست آمریکایی‌ها آمد

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان:

با اقتدار دریادلان سپاه حساب کار دست آمریکایی‌ها آمد

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان گفت: چند روز گذشته آمریکایی‌ها قصد دزدیدن نفت‌کش ایران را داشتند که با اقتدار دریادلان سپاه حساب کار دست آمریکایی‌ها آمد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۲۷ - جمعه ۱۴۰۰/۰۸/۱۴

به گزارش صاحب نیوزآیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اصفهان، با اشاره به اینکه انسان متقی دارای 3 نشانه است، اظهار داشت: انسان متقی برای خدای خود هرکاری انجام می‌دهد، آرزوهای زیادی ندارد و از فرصت‌های خود استفاده می‌کند. یک مومن هیچگاه مایوس نشده و از تمامی فرصت‌های خود استفاده می‌کند همانگونه که طی 42 سال ملت ما از دشمنی دشمن عقب‌نشینی نکرد و از فرصت‌های خود استفاده کردو در این راستا دشمن در برابر ما احساس ذلت می‌کند.

وی ادامه داد: در ابتدای سوره مومنون 6 صفت از صفت‌های یک مومن آمده است که خضوع در نماز به عنوان نخستین صفت آن است، یعنی متوجه بوده که با چه کسی صحبت می‌کند و مراقب نمازهای خود است. یک شخص مومن از کار لغو دوری می‌کند، به معنای هر عملی که بی‌فایده است و انسان را از خداوند دور می‌کند.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان بیان کرد: گاهی شاهد حق و ناحق‌هایی در شهادت دادن‌ها هستیم، این در حالی است که هر بلایی هم که بر سر مومن بیاید، امکان ندارد که یک مومن شهادت دروغ بدهد و حرف بیهوده بزند، در این راستا خداوند در صفات اهل بهشت نیز بیان می‌کند که کار بیهوده و گناه ندارند. روز گذشته یوم‌الله 13 آبان را به همراه داشتیم که روز با عظمتی به شمار می‌رود.

وی افزود: در این روز اتفاقاتی رخ داد که در قدم نخست تبعید امام(ره) به نجف بود که منجر به بیشتر شناخته شدن امام(ره) شد و از دیگر حوادث می‌توان به شهادت تعدادی از دانش‌آموزان و دانشجویان در آستانه ورود به کشور اشاره کرد که برای دفاع از امام(ره) در دانشگاه تهران به شهادت رسیدند در حالی که حادثه تلخی بود اما کشور را به سمت انقلاب جهت داد. تسخیر لانه جاسوسی حادثه سومی بود که امام(ره) آن راانقلاب دوم خواندند و برخی از آن ترسیدند، این اتفاق تکمیل‌کننده انقلاب بود و اگر قرار بود شیاطین در کشورمان باقی بمانند معلوم نبود چه بلایی بر سر کشور می‌آمد.

 

 

آیت‌الله طباطبایی‌نژاد تصریح کرد: بیرون کردن آمریکا از کشور موجب برطرف شدن بسیاری از مسائل و همچنین بهتر تصمیم‌گیری ما شد که این کار خوبی بود و پس از آن کاری است که خدا در حادثه طبس انجام داد. در یوم‌الله 13 آبان حوادث غم‌انگیز اما مفیدی رخ داد که باعث زنده‌ نگاه‌داشتن این انقلاب شد و به روح شهدایی که در این مسیر به شهادت رسیدند درود می‌فرستیم.

وی گفت: چند روز گذشته آمریکایی‌ها قصد دزدیدن نفت‌کش ایران را داشتند که با اقتدار دریادلان سپاه حساب کار دست آمریکایی‌ها آمد. این دزدی نشانه کم هویتی آمریکایی‌ها بوده و لازم است که باور کنیم بالاتر از دیگران هستیم و بدانیم پیشرفت‌های نظامی و دفاعی مربوط به ایران بوده و باید این پیشرفت‌ها را در همه جا اعلام کرد.

‌انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

هفده + 4 =