صفحه اصلی » اجتماعی » ورود خودجوش بسیج برای رفع آبگرفتگی معابر شهر اصفهان/ ظهر جمعه شهر با کمک همه نیروها به آرامش رسید

شهردار اصفهان خبرداد؛

ورود خودجوش بسیج برای رفع آبگرفتگی معابر شهر اصفهان/ ظهر جمعه شهر با کمک همه نیروها به آرامش رسید

شهردار اصفهان پیرامون آبگرفتگی روز گذشته معابر شهری گفت: به لحاظ اطلاع‌رسانی مردم با ما در ارتباط بودند و نیروهای خدمات شهری به موقع خود را به نقاط دچار مشکل رساندند، از سوی دیگر بسیج هم به صورت خودجوش، بدون اینکه ما از آن‌ها درخواستی داشته باشیم، وارد مشارکت با شهرداری شد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۰ - شنبه ۱۴۰۰/۰۸/۱۵

به گزارش صاحب نیوز؛ علی قاسم‌زاده در گفت‌‌وگویی با اشاره به بارش‌های پاییزی شهر اصفهان در روزهای اخیر، اظهار کرد: دیشب و امروز مردم شاهد هوای پاک در سطح شهر بودند اما در کنار بارش رحمت الهی، برخی مشکلات هم در سطح معابر شهر به علت شدت بارش ایجاد شد که در چند سال اخیر کم‌سابقه بوده است.

شهردار اصفهان ادامه داد: آب‌گرفتگی در برخی معابر و ایجاد مشکل برای تعدادی از واحدهای مسکونی را شاهد بودیم که با پیش‌بینی در خدمات شهری و آتش‌نشانی شهر اصفهان همکاران وارد عمل شدند و کمک کردند تا مشکل رفت‌و‌آمد در سطح شهر و نیز مشکلاتی که برای منازل ایجاد شده بود، برطرف شود.

وی افزود: در این میان، شاهد مشارکت مردمی برای کمک به شهرداری بودیم که این موضوع نشان از یک شهر همگرا و ارتباط متقابل بین شهرداری و مردم دارد.

قاسم‌زاده تصریح کرد: به لحاظ اطلاع‌رسانی نیز مردم با ما در ارتباط بودند و نیروهای خدمات شهری به موقع خود را به نقاط دچار مشکل رساندند، از سوی دیگر بسیج هم به صورت خودجوش، بدون اینکه ما از آن‌ها درخواستی داشته باشیم، وارد مشارکت با شهرداری شد.

شهردار اصفهان عنوان کرد: این نیروها به عنوان اهالی شهر با احساس مسؤولیت وارد کار شدند و ساعت یک ظهر شهر با کمک همه نیروها به آرامش رسید و بسیاری از مشکلات حل شد.

بهره‌برداری از خط دو مترو تا سه سال آینده

وی با اشاره به بازدید خود از خط دوم متروی اصفهان در هفته گذشته اظهار کرد: خط دو با سرعت در حال پیشرفت است و این نوید را می‌دهد که در حدود سه سال آینده می‌توانیم شاهد بهره‌برداری از این خط باشیم تا رفت‌و آمد در سطح شهر راحت‌تر شده و به کاهش آلاینده‌ها در شهر کمک کند.

قاسم‌زاده با بیان اینکه شرایط شهر دلپذیر شده است و امیدوارم دستگاه‌ها و مخصوصا بخش صنعت کمک کنند تا از این گذر پاییز که درگیر آلاینده‌ها هستیم، بتوانیم با آرامش بیشتری عبور کنیم، گفت: برخی نگرانی‌ها در خصوص تغییر فاز سوخت در تعدادی از صنایع اصفهان وجود دارد، درخواست من از بخش صنعت به عنوان یک شهروند و کسی که مردم مسؤولیت شهر را به او سپرده‌اند این است که تلاش کنند با استفاده از منابع و استانداردها کمک کنند تا پاییز بهتری در باغ شهر اصفهان داشته باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یک × یک =