صفحه اصلی » اقتصادی » کمیته‌های هفتگانه ستاد تنظیم بازار مشکلات معیشتی مردم را بررسی کنند

استاندار اصفهان:

کمیته‌های هفتگانه ستاد تنظیم بازار مشکلات معیشتی مردم را بررسی کنند

استاندار اصفهان خطاب به اعضای کمیته‌های هفت‌گانه ستاد تنظیم بازار گفت: کمیته‌های هفتگانه ستاد تنظیم بازار مشکلات معیشتی مردم را بررسی کنند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۰۹ - یکشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۱۶

به گزارش صاحب نیوز؛ سیدرضا مرتضوی در نشست ستاد تنظیم بازار استان اصفهان با اشاره به شرایط حاکم بازار در سال‌های گذشته اظهار داشت: بخشی از این شرایط نامطلوب مربوط به وارد نشدن صحیح به عرصه تولید، توزیع، تامین و نظارت بوده و همین مساله سبب تشکیل پرونده‌های مختلف روی میز دستگاه قضا و انتشار اخبار آن در فضای مجازی و رسانه ملی شده است.

وی تصریح کرد: دولت بعد از شیوع کرونا که در حال تثبیت شرایط و کنترل آن است، هدف بعدی خود را روی بحث معیشت مردم قرار داده است که بخش مهمی از آن به ستاد تنظیم بازار برمی‌گردد.

استاندار اصفهان به اعضای کمیته‌های هفتگانه ستاد تنظیم بازار گفت: به دنبال این نباشید که وقتی اتفاقی افتاد در پی یافتن راهکار آن برآیید بلکه باید مشکلات را خیلی موشکافانه و راهبردی در کمیته‌ها و براساس وظیفه تکلیفی، بررسی و مطالعه و از حدوث آن‌ها پیشگیری کنید.

مرتضوی بیان کرد: ما نباید راه حل مشکلات را در پایتخت بجوییم بلکه باید با توجه به کلانشهر بودن اصفهان و نزدیک بودنش به پایتخت، خودمان این مسائل را در استان حل کنیم.

وی با اشاره به اینکه عملکرد نادرست به مثابه تکرار اشتباهات دوران گذشته است، خاطرنشان کرد: ما انتظار داریم تا مسئولان کار را جدی بگیرند و برای بررسی موضوعات، کمیته‌های یاد شده از پژوهش‌های موجود، بازاریان، مشاوران و افراد اقتصادی اتاق بازرگانی که ارتباط خوبی با بدنه مردم دارند، استفاده کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

سه × 1 =