صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » نیاز است در مقابله با تهاجم فرهنگی محله محور عمل کنیم

نیاز است در مقابله با تهاجم فرهنگی محله محور عمل کنیم

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان گفت: نیاز است در مقابله با تهاجم فرهنگی محله محور عمل کنیم و ببینیم شهدا از کدام محله هستند و برنامه ریزی محله محور داشته باشیم.

تاریخ انتشار: ۱۲:۴۶ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۱۷

به گزارش صاحب نیوز؛ محمد رضایی صبح امروز در جلسه برنامه ریزی برای بزرگداشت حماسه 25 آبان مردم اصفهان با اشاره به جلسات متعددی که برای حماسه 25 مردم اصفهان تشکیل شده است، اظهار کرد: مردم اصفهان در طول تاریخ انقلاب السلامی هر زمانی  را که نگاه کنید، پیش قدم بودند.
مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد مردم اصفهان و بیان اینکه مردم اصفهان نقش پیش برندگی و پیش روندگی را در طول تاریخ انقلاب مردم اصفهان ایفا کردند، گفت: اگر برنامه ای داشته باشبم و آن برنامه مردم محور باشد، مردم حضور پیدا خواهند کرد.

وی  افزود: از این رو همان طور که 25 آبان ماه مردمی بوده لازم است برنامه ها نیز مردمی باشد و بتوانیم این روز را ملی کنیم؛  لازم است بدانیم هدفمان از برگزاری 25 آبان چیست وآیا هدفمان یک کار ملی است؟ مقداری در حق خودمان داریم اجحاف می کنیم و در حق شهدا بی مهری کردیم و در حق حماسه ای و ایثاری که مردم اصفهان داشتند اجحاف کردیم و انصافا نتوانستیم دین به شهدا را ادا کنیم.

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان پیشنهاد کرد: ما از امروز ستادی پیش بینی کنیم برای ۲۵ ابان و برای سال آینده برنامه ریزی داشته باشیم و ستاد قوی ایجاد و همه برنامه ها را در طول سال به این روز وصل کنیم؛ باید برنامه به شکلی برنامه ریزی شود که تاثیر گذار باشد

وی ادامه داد: قطعا اگه برنامه ریزی  بلند مدتی داشته باشیم، باید هر سال 25 آبان قدمی  در راستای گام دوم انقلاب باشد؛ نیاز است علاوه بر معابر و خیابان ها و کلاس های درس در اداره ها نیز ساختمان ها و اتاق ها با نام شهید نام گذاری شود.

رضایی گفت: نیاز است در مقابله با تهاجم فرهنگی محله محور عمل کنیم و ببینیم شهدا از کدام محله هستند و برنامه ریزی محله محور داشته باشیم.

به گزارش صاحب نیوز اعضا در این جلسه پیشنهاداتی برای هر چه بهتر برگزار شدن این مراسم ارائه کردند و مراسماتی مانند زنگ ایثارو پویش به مناسبت این روز در مدارس، دیدار از خانواده شهدا، رژه موتوری ، همایش پیشکسوتان بسیج، شروع اردوهای راهیان نور از ۲۵ ابان، اجرای گروه های سرود پاتوقی، صبحگاه مشترک  در میدان امام، اجرای مراسم ۳۷۰ رویداد بی پایان و دیگر  برنامه ها برای این روز برنامه ریزی شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یازده − چهار =