صفحه اصلی » اجتماعی » مجمع رهروان امر به معروف در اشاعه فرهنگ امر به معروف همراه ائمه جمعه خواهد بود

رئیس مجمع رهروان امر به معروف استان اصفهان:

مجمع رهروان امر به معروف در اشاعه فرهنگ امر به معروف همراه ائمه جمعه خواهد بود

رئیس مجمع رهروان امر به معروف استان اصفهان گفت: مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر یک سازمان مردم نهاد است که در اشاعه فرهنگ امر به معروف ونهی از منکر همراه ائمه جمعه خواهد بود و باید در این امر همگی خاصه ائمه جمعه در ترویج فرهنگ امر به معروف و مقابله با بی تفاوتی ها یی که نسبت به ناهنجاری ها می شود تلاش مضاعفی را داشته باشیم.

تاریخ انتشار: ۱۰:۴۱ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۸/۱۸

به گزارش صاحب نیوز؛ با حضور سردار جواد استکی رئیس و اعضای شورای عالی مجمع رهروان امربه معروف و نهی از منکر استان اصفهان جلسه مشترکی با حجت الاسلام والمسلمین علیرضا فرهنگ دبیر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان برگزار شد.

استکی در این دیدار  به پایگاه عظیم نمازجمعه اشاره کرد و افزود: نهاد نماز جمعه پایگاه عظیم انقلاب و فرهنگ متعلق به امام و شهدا است که باید در تقویت آن تلاش کنیم.

وی تصریح کرد : امروز زمان بسیار خوبی است با وجود استقرار دولت انقلابی و مجلس انقلابی و دستگاه قضایی که همه همراه هستند باید در پیشبرد اهداف نظام تلاش جدی داشته باشند و نهاد های که برآمده از انقلاب هستند را تقویت کنند.

رئیس مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان به نقش امام جمعه در جامعه اشاره و افزود: امام جمعه سپری محکم در برابر هجمه های دشمنان داخلی و خارجی در برابر فرامین حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری( حفظه الله)، نظام و انقلاب اسلامی هستند که یک مجاهدت بسیار مهمی است که ائمه بزرگوار جمعه انجام می دهند.

مجمع رهروان امر به معروف در اشاعه فرهنگ امر به معروف همراه ائمه جمعه خواهد بود

استکی افزود: مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر یک سازمان مردم نهاد است که در اشاعه فرهنگ امر به معروف ونهی از منکر همراه ائمه جمعه خواهد بود و باید در این امر همگی خاصه ائمه جمعه در ترویج فرهنگ امر به معروف و مقابله با بی تفاوتی ها یی که نسبت به ناهنجاری ها می شود تلاش مضاعفی را داشته باشیم.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام فرهنگ اظهار داشت: مسئولیت ها وفعالیت ها باید برای خدا باشد وهرکاری که مبنای آن برای رضایت خدا باشددر آن موفقیت خواهد بود در مسیری که حرکت می کنیم باید اراده وهدف باشد که تلاش ها برای رسیدن به هدف صورت بگیرد.

وی تصریح کرد: مدیر موفق کسی است که ظرفیت ها را بشناسد و از ظرفیت های موجودی که در اختیار اوست کمال استفاده را از آن انجام دهد و نکته آخر اینکه در مسیر رسیدن به هدف باید آسیب شناسی کند تا بتواند موانع باعث کندی کار نشود.

دبیر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان به اهمیت جایگاه نهاد نماز جمعه اشاره و افزود: نهاد نماز جمعه یک پایگاه و قرارگاه فرهنگی در هر شهری می باشد که پیگیر مسائل فرهنگی و مشکلات مردم می باشد که بحمدالله در کشور 900 قرارگاه فرهنگی و در استان اصفهان 90 قرارگاه فرهنگی نهاد نماز جمعه فعال بوده که استان اصفهان رتبه اول را در کشور دارد.

حجت الاسلام فرهنگ در پایان بیان داشت:آماده همکاری با مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر در تمام زمینه خصوصا اعتلای انقلابی مساجد با حضور ائمه جمعه در شهرستان ها هستیم.

در ادامه جلسه حجت السلام والمسلمین صادق زاده جانشین مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان به همکاری با نهاد نماز جمعه اشاره و افزود: نهاد نماز جمعه نهادی مردمی است که برای مردم صادقانه در میدان خدمت است که با تمام تواند در همه برنامه ها همکاری را با نهاد نماز جمعه و همچنین شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خواهیم داشت.

رئیس قرارگاه مهر و امید مساجد تصریح کرد: مجمع رهروان امربه معروف و نهی از منکر یک بازوی مردمی است برای نهاد ها و ارگان های انقلابی در پیشبرد اهدافشان و خصوصا همراه و همکاری با ائمه جمعه در احیای کارکردهای مساجد در سطح استان اصفهان خواهیم بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

هفت − چهار =