صفحه اصلی » اجتماعی » جوی صاف تا قسمتی ابری در اصفهان/ دمای بویین میان دشت زیر صفر

جوی صاف تا قسمتی ابری در اصفهان/ دمای بویین میان دشت زیر صفر

کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: نقشه‌های هواشناسی بیانگر استقرار جوی نسبتاً پایدار تا اوایل روز پنجشنبه بر روی استان است بر این اساس در این مدت در اکثر مناطق وضعیت جوی به‌صورت صاف تا قسمتی ابری گاهی وزش باد و در مناطق مرکزی غبارمحلی و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.

تاریخ انتشار: ۱۴:۲۳ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۸/۱۸

آسیه آقایی در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: نقشه‌های هواشناسی بیانگر استقرار جوی نسبتاً پایدار تا اوایل روز پنجشنبه بر روی استان است بر این اساس در این مدت در اکثر مناطق وضعیت جوی به‌صورت صاف تا قسمتی ابری گاهی وزش باد و در مناطق مرکزی غبارمحلی و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی اصفهان خاطرنشان کرد: بیشینه‌ دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق استان یک تا دو درجه افزایش خواهد داشت بیشینه دما در اصفهان ١۶ درجه و کمینه فردا شب یک درجه سانتی گراد خواهد بود.

آقایی با بیان اینکه در برخی مناطق بارش باران داشتیم ولی زیر یک میلی متر بوده است، بیان کرد: گرمترین نقطه استان خوروبیابانک با دمای ٢٠ درجه سانتیگراد، خنگ ترین نقطه استان نیز بوئین میاندشت و فرودگاه شهید بهشتی با دمای منفی دو درجه گزارش شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

1 × 4 =