صفحه اصلی » اقتصادی » اجرای طرح اقدام ملی مسکن با کم ترین هزینه و در کوتاه ترین زمان در سطح شهرستان آغاز شود

فرماندار شهرستان نایین:

اجرای طرح اقدام ملی مسکن با کم ترین هزینه و در کوتاه ترین زمان در سطح شهرستان آغاز شود

فرماندار شهرستان نایین گفت: با عنایت به تأثیر قیمت زمین و مصالح ساختمانی، باید اجرای طرح اقدام ملی مسکن با کم ترین هزینه و در کوتاه ترین زمان در سطح شهرستان آغاز شود

تاریخ انتشار: ۱۴:۲۹ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۸/۱۸

به گزارش صاحب نیوز؛ به منظور تأمین زمین مورد نیاز برای امکان اجرای طرح اقدام ملی مسکن با مساعدت نماینده محترم مردم درم جلس شورای اسلامی و پیگیری مستمر فرمانداری، اداره راه و شهرسازی، شهرداری نایین و شورای اسلامی شهر نایین با موافقت کمیسیون ماده 5 استان پانزده هکتار زمین به محدوده قانونی شهر الحاق و نایین در طرح اقدام ملی مسکن قرار گرفت.

جلسه شورای مسکن این شهرستان با حضور اعضای این شورا در محل سالن اجتماعات فرمانداري تشكيل شد.

نصرتی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان کرد: مسکن از مهمترین موضوعات مبتلا به کشور است به گونه ای که نه تنها خرید بلکه وجود مسکن برای اجاره حائز اهمیت می باشد. در این راستا دولت محترم سیزدهم تولید ۴ میلیون مسکن را در چهارسال هدف گذاری کرده است و تکمیل پروژه های قبلی مسکن را پیگیری نموده است. همچنین به منظور تأمین زمین مورد نیاز برای امکان اجرای طرح اقدام ملی مسکن با مساعدت نماینده محترم مردم درمجلس شورای اسلامی و پیگیری مستمر فرمانداری، اداره راه و شهرسازی، شهرداری نایین و شورای اسلامی شهر نایین با موافقت کمیسیون ماده 5 استان پانزده هکتار زمین به محدوده قانونی شهر الحاق و نایین در طرح اقدام ملی مسکن قرار گرفت.

فرماندار نایین با اشاره به تأثیر قیمت زمین و مصالح ساختمانی در قیمت تمام شده مسکن هدف از تشکیل جلسه را هماهنگی فیمابین دستگاههای اجرایی به منظور تسهیل اجرای طرح اقدام ملی مسکن در سطح شهرستان براساس دستور العمل های ابلاغی با کم ترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن اعلام کردند.

رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان نیز در ادامه جلسه ضمن تبیین اهم مفاد “طرح دوفوریتی جهت تولید و تأمین مسکن” گزارش کاملی از وضعیت و شرایط اقدام ملی مسکن در سطح شهرستان و عملکرد اداره راه و شهرسازی در این راستا ارایه کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

چهار × چهار =