صفحه اصلی » اجتماعی » سخنگوی جدید ستاد مدیریت بیماری کرونا در اصفهان مشخص شد

سخنگوی جدید ستاد مدیریت بیماری کرونا در اصفهان مشخص شد

استاندار اصفهان گفت: دبیرخانه ستاد مدیریت بیماری کرونا به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان محول شد و همچنین شاهین شیرانی رییس دانشگاه علوم پزشکی نیز به عنوان سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان خواهند بود.

تاریخ انتشار: ۱۱:۰۹ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۱۹

به گزارش صاحب نیوز؛ سید رضا مرتضوی شامگاه سه‌شنبه در یکصد و دهمین جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، اظهار داشت: دبیرخانه ستاد کرونا در این زمینه ورود جدی داشته باشد و با نظم بیشتری امور را دنبال کنند.

استاندار اصفهان اضافه کرد: دبیرخانه ستاد مدیریت بیماری کرونا به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان محول شد و همچنین شاهین شیرانی رییس دانشگاه علوم پزشکی نیز به عنوان سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان خواهند بود.

وی تاکید کرد: رسانه‌ها و دستگا‌های تبلیغی استان همچنان اطلاع‌رسانی و آگاه سازی در خصوص ضرورت واکسیناسیون با تاکید بر اقناع‌سازی را در دستور کار قرار دهند.

مرتضوی ادامه داد: برغم هزینه‌های بسیار بالای دولت و نظام اسلامی برخی شهروندان اهتمام لازم در این خصوص ندارد و لازم است در این زمینه اطلاع‌رسانی انجام شود.

استاندار اصفهان با اشاره به ارائه طرح شهدای سلامت از سوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و سپاه استان، گفت: اجرای طرح شهدای سلامت می‌تواند در راستای رسیدن به نقطه مطلوب واکسیناسیون در استان مفید باشد ولذا لازم است در این زمینه کلیه دستگاه‌ها همکاری لازم داشته باشند.

بر اساس طرح شهدای سلامت آموزش، ترغیب و اقناع سازی چهره‌به‌چهره و همچنین واکسیناسیون توسط نیروهای بسیج و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از اول تا ۱۹ آذرماه در استان اصفهان اجرا می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یک × یک =