صفحه اصلی » ورزشی » منصوریان و فصیحی عضو کمیسیون ورزشکاران شدند

با برگزاری انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک

منصوریان و فصیحی عضو کمیسیون ورزشکاران شدند

شهربانو منصوریان و فرزانه فصیحی ملی پوشان اصفهانی در رشته ووشو و دوومیدانی به عضویت کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک درآمدند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۸ - شنبه ۱۴۰۰/۰۸/۲۲

به گزارش صاحب نیوز؛ در پایان برگزاری دومین دوره انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک که روز جمعه ۲۱ آبان‌ماه 1400 برگزارشد، از ۱۳۲ رای ماخوذه و پس از تطبیق با آئین نامه کمیسیون ورزشکاران 15 نفر به عنوان اعضای کمیسیون ورزشکاران انتخاب شدند که از استان اصفهان شهربانو منصوریان ووشوکار و فرزانه فصیحی دونده در این انتخابات آراء خوبی را کسب و انتخاب شدند.

پس از شمارش آراء ماخوذه به ترتیب سجاد گنج زاده با ۸۸ رای، حسن یزدانی با ۷۹رای، ذبیح اله پورشیب با ۷۱ رای، احسان حدادی با ۶۷ رای، بهداد سلیمی با ۶۳ رای، امین بوداغی با ۶۱ رای، شهربانو‌ منصوریان با ۶۰ رای، مجتبی عابدینی با ۵۹ رای، زهرا نعمتی با ۵۸ رای، فرزانه فصیحی با ۵۷ رای، حمیده عباسعلی با ۵۱ رای، مصطفی نودهی با ۴۹رای، محمد رضا گرایی با ۴۶ رای، نجمه خدمتی با ۴۱ رای، حسین ساوه شمشکی با ۴۱ رای به عنوان ۱۵ نفر منتخب کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک انتخاب شدند.

گفتنی است طبق ماده ۴ بنده ۲ آیین نامه کمیسیون ورزشکاران حداکثر سه ورزشکار از هر فدراسیون ورزشی که ورزشکاران آنها حـداقل در یکـی از سـه دوره اخیـر بازی‌هـای المپیک تابستانی یا زمستانی مدال آور بوده اند، می توانند عضو کمیسیون باشند. سایر فدراسیون‌های ورزشی المپیکی و غیــر المپیکی صـرفاً می توانند یک عضو داشته باشند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

15 + 5 =