صفحه اصلی » استان اصفهان » برخوار » بهسازی شبكه محلات شهرستان برخوار

بهسازی شبكه محلات شهرستان برخوار

مدیر امور برق شهرستان برخوار از بهسازی شبكه برق رسانی محلات شهرستان برخوار با اعتباری بالغ بر ۵۵ میلیارد ریال در آبان ماه خبرداد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۴۷ - شنبه ۱۴۰۰/۰۸/۲۲

به گزارش صاحب نیوز؛ محمد رضا معینی، مدیر امور برق شهرستان برخوار با اشاره به بهسازی شبكه برقرسانی محلات شهرستان برخوار، از اجرای ۲ پروژه تبدیل شبكه سیمی به كابل خودنگهدار در آبان ماه سال جاری خبر داد.

معينی افزود: پيشگيری از سرقت شبكه های سيمی، بهسازی شبكه فرسوده شهری، پایداری شبكه های برق رسانی، كاهش تلفات انرژی، بهبود مبلمان شهری و ارتقای اطمينان ضريب شبكه از مهمترين اهداف اجرای اين پروژه به شمار می رود.

وی گفت: در فاز اول این طرح بهسازی حدود ۲۰ هزار متر شبكه فشار ضعيف هوايی و تبديل به كابل خودنگهدار در شهرستان برخوار اجرایی شد كه با اتمام پروژه تا پایان آبان ماه فاز دوم این پروژه به طول تقریبی ۷۵ هزار متر شروع و تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد و همچنین پروژه روشنایی معابر بلوار ولیعصر شهر خورزوق (حد فاصل شهرک ولی عصر تا شهرخورزوق) شروع و تا پایان آبان ماه سال جاری به اتمام می رسد.

مدیر امور برق برخوار در پایان اعلام کرد: برای اجرا و عملياتی شدن پروژه های مذكور، مبلغ ۵۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات شركت توزیع برق استان (تخصیصی اين امور) هزينه شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

پنج × 4 =