صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » نفرات برگزیده سی و سومین جشنواره تئاتر استان اصفهان معرفی شدند

نفرات برگزیده سی و سومین جشنواره تئاتر استان اصفهان معرفی شدند

سی و سومین جشنواره تئاتر استان اصفهان با معرفی نفرات برگزیده در بخش‌های مختلف به کار خود پایان داد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۲۶ - یکشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۲۳

به گزارش صاحب نیوز؛ آئین اختتامیه سی و سومین جشنواره تئاتر استان اصفهان با حضور هنرمندان و مسؤولان فرهنگی و هنری اصفهان در تالار هنر اصفهان برگزار شد. هیأت داوران این دوره از جشنواره با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی از برگزیدگان سی و سومین جشنواره تئاتر استان قدردانی کرد.

ماهی آقابابایی برای نمایش «مرثیه‌ای بر بهارنارنج‌های پلاسیده» در بخش گریم،  قادر طباطبایی برای نمایش «مرثیه‌ای بر بهارنارنج‌های پلاسیده» در بخش طراحی نور، علیرضا عسکری‌فر برای نمایش «خط قرمز» در بخش پوستر و بروشور، هستی خان‌دایی برای نمایشی «بانو آئویی» در بخش لباس به عنوان برترین‌ها معرفی شدند.

مهدی سده‌ای و مهدی رضایی برای نمایش «غلامرضا لبخندی»، قادر طباطبایی برای نمایش «مرثیه‌ای برای بهارنارنج‌های پلاسیده» و علی کجباف برای نمایش «بانو آئویی» در بخش طراحی صحنه موفق به کسب رتبه اول تا سوم شدند.

در بخش موسیقی نیز محمد نادری برای نمایش «در سوگ شب هزار و یکم»، مهدی بهبودی برای نمایش «بانو آئویی» و  نیما شهبازی برای نمایش «مرثیه‌ای برای بهارنارنج‌های پلاسیده» رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

هیأت‌ داوران در بخش نویسندگی، گزینه‌ای برای رتبه اول انتخاب نکردند و رتبه‌های دوم و سوم را به ترتیب به هومن حیدری برای نمایش «دویچلند» و فاطمه کاظمی برای نمایش «یک اتفاق ساده» اختصاص دادند.

به انتخاب هیأت‌ داوران، در بخش بازیگری رتبه اول به فائزه بختیار برای نمایش «بانو آئویی»، رتبه دوم به رادنوش مقدم برای نمایش «پک» و سمیه جعفری‌منش برای نمایش «دویچلند» و رتبه سوم نیز به ساناز نوربخش برای نمایش «در سوگ شب هزار و یکم» و الهام زنجانی برای نمایش «مرثیه‌ای بر بهارنارنج‌های پلاسیده» تعلق گرفت.

هیأت‌ داوران در بخش بازیگری مرد، سام کوراوند را برای نمایش «دویچلند»، فرزاد قاسمی برای نمایش «پک»، رضا صالحی برای نمایش «غلامرضا لبخندی» و پیام میرکی برای نمایش «ترانه‌ای برای آیدا» انتخاب  و معرفی کردند که به ترتیب رتبه‌های اول تا چهارم را کسب کردند.

رتبه‌های اول تا سوم بخش کارگردانی نیز به ترتیب به هومن حیدری برای نمایش «دویچلند»، فاطمه کاظمی برای نمایش «یک اتفاق ساده» و قادر طباطبایی برای نمایش «مرثیه‌ای بر بهارنارنج‌های پلاسیده» و همچنین فاطمه بختیار برای نمایش «بانو آئویی» اختصاص یافت.

هیأت‌ داوران سی و سومین جشنواره تئاتر استانی اصفهان متشکل از سیروس همتی، توحید معصومی و قطب‌الدین صادقی از میان آثار شرکت‌کننده در این رویداد با توجه به ضوابط مرکز هنرهای نمایشی مندرج در فراخوان جشنواره، نمایش‌های نمایش «دویچلند» به کارگردانی هومن حیدری و «یک اتفاق ساده در یک زندگی بی‌نهایت معمولی» به کارگردانی فاطمه کاظمی را بدون ترتیب اولویت به دبیرخانه چهلمین جشنواره بین‌المللی فجر معرفی کردند.

دو اثر «دویچلند» و «یک اتفاق ساده در یک زندگی بی‌نهایت معمولی» از جمله  نمایش‌های مورد حمایت تالار هنر بوده که دویچلند از ۱۸ مهر تا ۲ آبان نمایش داده شد و نمایش دوم نیز به زودی به اجرا در خواهد آمد.

به گزارش فارس، سی و سومین جشنواره تئاتر استان اصفهان ۱۸ تا ۲۱ آبان ۱۴۰۰ برگزار شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

19 − 9 =