صفحه اصلی » استان اصفهان » افزايش پروازهاي فرودگاه بين المللي شهيد بهشتي اصفهان به شهر نجف

افزايش پروازهاي فرودگاه بين المللي شهيد بهشتي اصفهان به شهر نجف

مدير کل فرودگاههاي استان اصفهان از افزايش پروازهاي اين فرودگاه در مسير نجف اشرف خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۳۳ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛ حسن امجدی از افزايش پروازهاي فرودگاه اصفهان در مسير نجف اشرف خبر داد و گفت: در پی درخواست های مکرر مسافران، شرکت های هواپیمایی آسمان و معراج با هماهنگی اداره کل فرودگاه های استان اقدام به برقرای پروازهای برنامه ای در مسیر نجف اصفهان نجف کرده اند.

مدير کل فرودگاه هاي استان اصفهان افزود: پروازهای شرکت هواپیمایی معراج با هواپیمای ایرباس 320  و با ظرفیت 160 نفر در روزهای دوشنبه و جمعه هر هفته در ساعت 14 از نجف وارد فرودگاه اصفهان شده و در ساعت 15 فرودگاه بین المللی شهید بهشتی را به مقصد نجف ترک می کند. همچنین پروازهای این شرکت در روزهای سه شنبه هر هفته در ساعت 12:30 به اصفهان ورود و در ساعت 13:30 از اصفهان خروج می نمایند.

وی ادامه داد: شرکت هواپیمایی آسمان نیز با هواپیمای بوئینگ 737 با ظرفیت 120 نفر، در روزهای چهارشنبه هر هفته با ساعت ورود 16:40 از نجف و ساعت خروج 17:40 از اصفهان و جمعه ها با ساعت ورود 12:45 از نجف و ساعت خروج 13:45 از اصفهان اقدام به جا به جایی مسافران می کند.

گفتنی است پیش از این، جابجایی زائران نجف در فرودگاه اصفهان، به صورت هفتگی توسط شرکت هواپیمایی کاسپین در روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه صورت می گرفت که با برقراری پروازهای مذکور، مجموع تعداد پروازهای در حال انجام در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان به مقصد نجف و بالعکس، به 16 پرواز در هفته افزایش یافت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

سه × سه =