صفحه اصلی » ورزشی » دیوان عدالت اداری انتخابات هیات بدنسازی اصفهان را باطل کرد

دیوان عدالت اداری انتخابات هیات بدنسازی اصفهان را باطل کرد

پس از اعلام شکایت یکی از کاندیداها و به دلیل تخلف صورت گرفته، دیوان عدالت اداری پس از ۲۰ ماه رای به ابطال انتخابات هیات بدنسازی اصفهان داد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۳۹ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۸/۲۵

به گزارش صاحب نیوز؛ مجمع انتخاباتی هیات بدنسازی و پرورش اندام اصفهان یک اسفند سال ۹۸ برگزار شد و در پایان، حسین یارمحمدیان به عنوان رییس هیات بدنسازی اصفهان انتخاب شد.

کسری باقی، محمد جوزدانی، محمد حسامی، فرشید ذکری، قاسم ستاری، مهدی صبوری، سید علی قریشی، سعید کشاورز، محمود گنجوی، مجتبی محمدی، علی ناظری، مهرداد وطنی، حسین یارمحمدیان و فرشته عبدالهی، ۱۴ کاندیدای این انتخابات بودند اما از این تعداد، کسری باقی، فرشته عبدالهی، سعید کشاورز، محمود گنجوی، علی ناظری و مهرداد وطنی در این مجمع حضور نداشتند و محمد جوزدانی و فرشید ذکری نیز انصراف خود را اعلام کردند.

اما پس از برگزاری انتخابات، کسری باقی داور بین المللی بدنسازی ایران و دارنده دفترچه حرفه‌ایی داوری که چندی پیش نیز در مسابقات آرنولد کلاسیک اسپانیا قضاوت داشت، به عنوان یکی از کاندیداهای ریاست هیات بدنسازی اصفهان، به دلیل عدم دعوت کتبی یا شفاهی به مجمع، اقدام به شکایت نزد دیوان عدالت اداری کرد که در نهایت شعبه ۲۶ تجدیدنظر دیوان عدالت اداری پس از حدود ۲۰ ماه، رای نهایی خود را مبنی بر ابطال انتخابات اعلام کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

12 − 2 =