صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » نمایشگاه طرح اُسوه و دوره توانمندسازی فرماندهان پایگاه های بسیج استان اصفهان+ تصاویر

با حضور پایگاه های موفق بسیج برگزار شد؛

نمایشگاه طرح اُسوه و دوره توانمندسازی فرماندهان پایگاه های بسیج استان اصفهان+ تصاویر

نمایشگاه طرح اُسوه و یازدهمین جشنواره مالک اشتر به منظور تقدیر از رده های برتر سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان برگزار شد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۵۹ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۸/۲۵

به گزارش صاحب نیوز؛ در آستانه برگزاری هفته بسیج؛ فضایی مملو از دانش و تولید در بسیج کلان شهر اصفهان و درجمع بسیجیان استان برپا شد.

سردار علی مقواساز جانشین فرماندهی سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان در حاشیه مراسم افتتاحیه نمایشگاه طرح اسوه و دوره توانمندسازی فرماندهان پایگاه های بسیج استان اصفهان اظهار کرد: طرح اُسوه انتخاب پایگاه های نمونه در عرصه های مختلف و از بین پایگاه های بسیج است و در این نمایشگاه سعی بر آن شده تا تجربیات پایگاه های اُسوه به فرماندهان دیگر پایگاه های بسیج انتقال یابد.

وی افزود: در این نمایشگاه که شامل 10 غرفه در عرصه های مختلف ایجاد شد، هدف مهمی از جمله تشکیل و جهشی برای ایجاد محله اسلامی دنبال شد و به زودی در دیگر شهرستان های استان اصفهان نظیر این نمایشگاه برپا می شود.

در افتتاحیه نمایشگاه که همزمان با 25 آبان سالروز حماسه و ایثار مردم اصفهان برگزار شد، فرماندهان پایگاه بسیج برای انتقال تجربیات از پایگاه های اسوه شرکت کردند تا بتوان گامی توانمند به سوی تشکیل محله اسلامی با عرصه هایی فعال برداشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

15 + هجده =