صفحه اصلی » اجتماعی » آمار واکسیناسیون در اصفهان باید افزایش یابد

آمار واکسیناسیون در اصفهان باید افزایش یابد

فرماندار اصفهان بر افزایش آمار واکسیناسیون در شهرستان تأکید کرد و گفت: امیدواریم با همکاری بین بخشی جهش خوبی در راستای افزایش آمار واکسیناسیون در شهرستان صورت پذیرد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۱۴ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۸/۲۵

به گزارش صاحب نیوز؛ محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با شورای اسلامی شهرستان، ضمن گرامیداشت 25 آبان ماه روز حماسه و ایثار اصفهان، با تأکید بر اهمیت برنامه ریزی با هدف ایجاد تحولات سازنده در بخش های مختلف شهرستان، عنوان کرد: ما باید برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدتی را برای ایجاد تحولات سازنده و ارتقاء کارآمدی در بخش های مختلف شهرستان ارائه کرده و در پایان امور را ارزیابی نماییم.

فرماندار اصفهان افزود: شورای شهرستان نسبت به نظارت، تدوین و اجرای برنامه ها همکاری لازم را با دیگر بخش ها داشته باشد.

احمدی بر لزوم انجام اقدامات مقتضی جهت بهبود تولید در شهرستان تأکید کرد و گفت: با استفاده از ظرفیت های موجود در شهرستان و فعال شدن تعاونی ها باید در راستای هدفمند کردن تولید گام برداشته شود.

وی تأکید کرد: باید با شناسایی ظرفیت های موجود و جذب سرمایه گذار در شهرستان، گام های مؤثری در راستای بهبود وضعیت تولید در شهرستان برداشته شود.

فرماندار اصفهان افزود: شورای شهرستان در احصاء موارد و رفع موانع و چالش های موجود می تواند نقش مؤثری را ایفا کند.

احمدی بر افزایش آمار واکسیناسیون در شهرستان تأکید و تصریح کرد: امیدواریم با همکاری بین بخشی جهش خوبی در راستای افزایش آمار واکسیناسیون در شهرستان صورت پذیرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

16 − هفت =