صفحه اصلی » اقتصادی » موانع فعالیت ۱۹ واحد تولیدی استان اصفهان برطرف شد

موانع فعالیت ۱۹ واحد تولیدی استان اصفهان برطرف شد

معاون استاندار اصفهان با بیان اینکه پرونده ۱۹ واحد تولیدی دریک‌صد و چهل و هشتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان رسیدگی و به مشکل آنها رسیدگی شد، گفت: جلسه امروز کارگروه ستاد تسهیل استان ۱۷ مُصوبه برای رفع مشکلات تولید داشت.

تاریخ انتشار: ۱۴:۳۸ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۸/۲۵

به گزارش صاحب نیوز؛ سیدحسن قاضی عسگر روز دوشنبه در یک‌صد و چهل و هشتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار کرد: بیشتر مباحث جلسه امروز به سازمان صنعت، معدن و تجارت، محیط‌ زیست، شرکت شهرک‌های صنعتی، میراث فرهنگی، اداره کل امور مالیاتی و دامپزشکی اختصاص داشت که در این نشست بصورت جداگانه با حضور مسوولان، مشکلات صنعتگران رسیدگی و برطرف شد.

وی با بیان اینکه پرونده ۱۹ واحد تولیدی در جلسه امروز رسیدگی و به مشکل آنها رسیدگی شد، ادامه داد: جلسه امروز کارگروه ستاد تسهیل استان ۱۷ مُصوبه برای رفع مشکلات تولید داشت.

به گفته وی،مشکلات فعالان اقتصادی استان در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید بصورت هفتگی مورد رسیدگی قرار می‌گیرد در حالی که آنان در۲ سال گذشته باید ماه‌ها پشت در کارگروه انتظار می‌کشیدند تا مشکلاتشان مطرح شود و نوبت به آنها برسد که در نهایت هم مصوبه‌ای دریافت نمی‌کردند.

معاون استاندار اصفهان بابیان اینکه این کارگروه بیشتر به مشکلات واحدهای تولیدی و صنوف تولیدی رسیدگی می‌کند، اظهار داشت: هر کدام از این واحدها که مشکل حل‌ نشده با دستگاه‌های اجرایی دارند، می‌توانند به این ستاد مراجعه کنند و این ستاد هم موظف به بررسی و رفع مشکلات آنهاست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

16 + شانزده =