صفحه اصلی » اجتماعی » حضور دستگاه‌های امدادی در 9 نقطه برف‌گیر استان اصفهان

حضور دستگاه‌های امدادی در 9 نقطه برف‌گیر استان اصفهان

رئیس پلیس راه استان اصفهان گفت: تیم‌های دستگاه‌های امدادی در 9 نقطه برف‌گیر استان در طول طرح زمستانی استقرار خواهند داشت تا در این نقاط خدماتی را به رانندگان ارائه دهیم.

تاریخ انتشار: ۱۱:۴۲ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۲۶

به گزارش صاحب نیوز؛ اصغر زارع، رئیس پلیس راه استان اصفهان اظهارکرد: با توجه به فرا رسیدن فصل سرما اقدامات طرح زمستانی سال ۱۴۰۰ با هماهنگی دستگاه‌های امدادی به مرحله اجرا در خواهد آمد.

وی گفت: برابر سال های قبل تیم های دستگاه های امدادی در ۹ نقطه برف گیر استان در طول طرح زمستانی استقرار خواهند داشت که با تمهیدات انجام شده بتوانیم در نقاط و گردنه های برف گیر خدماتی را به رانندگان ارائه دهیم.

زارع در پایان به رانندگان توصیه کرد: در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی راه ها و آمادگی لازم رانندگان برای رانندگی در این شرایط رعایت فاصله طولی هنگام رانندگی در شرایط خاص زمستانی ، همراه داشتن تجهیزات زمستانی هنگام رانندگی در فصل زمستان از قبیل زنجیر چرخ، برف پاکن، اطمینان از سالم بودن سیستم گرمایشی و تهویه خودروها به جهت جلوگیری از بخار زدگی شیشه خودرو و کاهش دید راننده، رانندگان آسیب‌ها و خطرات حاشیه شهرها و نکات قابل توجه را مد نظر داشته باشند و عدم استفاده از تلفن همراه حین رانندگی و توجه کامل به جلو هنگام رانندگی داشته باشند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

بیست + پنج =