صفحه اصلی » اجتماعی » بیشتر پرونده های تعزیرات حکومتی در اصفهان مربوط به کالا و خدمات است

بیشتر پرونده های تعزیرات حکومتی در اصفهان مربوط به کالا و خدمات است

مدیر کل تعزیرات حکومتی اصفهان گفت: بیشترین پرونده های وارد شده به شعبه های تعزیرات حکومتی استان در هفت ماه گذشته مربوط به بخش کالا و خدمات است.

تاریخ انتشار: ۰۹:۴۹ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۲۷

به گزارش صاحب نیوز؛ منصور انصاری در نشست هماهنگی امور تعزیرات حکومتی استان اصفهان که  با حضور استاندار برگزار شد اظهار داشت: در هفت ماه گذشته در سه حوزه کالا و خدمات، قاچاق کالا و ارز، بهداشت، دارو و درمان ۱۸ هزار و ۱۸۰ فقره پرونده وارد شعب تعزیرات حکومتی استان شد که ۱۵ هزار و ۴۸۵ فقره پرونده مختومه اعلام شده است.

وی افزود: در بخش کالا و خدمات ۱۳ هزار و ۶۱۱ فقره، قاچاق کالا و ارز ۲ هزار و ۴۶۹ فقره و بهداشت، دارو و درمان ۲ هزار و ۱۰۴ فقره  پرونده در شعب رسیدگی و اجرا شد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان تصریح کرد: در بخش اجرای احکام تخلفات در سه حوزه کالا و خدمات، پرونده قاچاق کالا و ارز، بهداشت، دارو و درمان  ۱۱ هزار و ۷۰۷  فقره پرونده وارد شد که ۱۱ هزار و ۷۴۴ پرونده مختومه و بایگانی شده است.

وی ادامه داد: از جرائم  فوق، مبلغ ۳۴۸ میلیارد و ۹۶۸ میلیون ریال جمع وصولی در اجرای احکام بوده است.

انصاری از بازرسی  واحدهای تولید لبنیات و الزام برخی از واحدهای تولید محصولات مشمول تفاهمنامه بین وزارت کشاورزی و انجمن صنفی تولید کنندگان محصولات لبنی، حضور در میدان مرکزی میوه و تره بار اصفهان و ساماندهی غرفه داران جهت سهولت در بازرسی خبر داد.

وی اضافه کرد: الزام واحدهای مستقر در میدان به استفاده روزانه از تابلوهای دیجیتال به منظور حذف واسطه گری و دلالی، بازرسی از واحدهای عمده توزیع کننده پودرهای شوینده، نظارت بر تولید، نحوه بسته بندی و درج قیمت  بر اساس قیمت مصوب بخش دیگری از اقدامات ماه گذشته  بازرسی های مشترک اداره کل تعریزات حکومتی استان اصفهان بود.

وی بیان کرد: وظیفه تعزیرات حکومتی اجرای احکام است اما ما از طریق شعبات سیار با بازرسی دستگاه نظارتی صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و دامپزشکی از تاریخ ۲۲ مهر هر  شب به یک شرکت تولید کننده مرغ که در مجموع ۱۸ کشتارگاه است سرکشی و بر عملکرد تولید و توزیع مرغ به طور ویژه رسیدگی کرده ایم.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

پنج × 5 =