صفحه اصلی » اقتصادی » رییس سازمان صمت اصفهان: ۸۳ درصد مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در اصفهان اجرایی شد

رییس سازمان صمت اصفهان: ۸۳ درصد مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در اصفهان اجرایی شد

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: بر اساس ارزیابی وزارت کشور بیش از ۸۳ درصد مصوبات کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید این استان در یکسال اخیر اجرایی شده است.

تاریخ انتشار: ۰۸:۰۰ - شنبه ۱۴۰۰/۰۸/۲۹

به گزارش صاحب نیوز؛ ایرج موفق با بیان اینکه ۸۳ درصد مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در اصفهان اجرایی شد، اظهارکرد: بیش از ۵۰۰ واحد تولیدی راکد و غیرفعال با مصوبات این کارگروه به‌طور مجدد فعال‌شدند و به چرخه تولید بازگشتند.

رییس سازمان صنعت معدن و تجارت اصفهان اظهار داشت: اصفهان به‌عنوان یکی از استان‌هایی است که بیشترین تعداد جلسات کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید را برگزار کرده و از سال ۹۴ تاکنون بیش از ۲ هزار و ۳۶۴ جلسه در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تشکیل‌شده است.

وی اضافه کرد: بیش از ۱۴ هزار و ۵۷۰ پرونده در این کارگروه مطرح‌شده و بیش از ۱۱ هزار و ۴۸۰ مصوبه داشته است.

موفق بابیان اینکه هرروز جلسه کمیته تخصصی و یا جلسه کارگروه اصلی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اصفهان برگزار می‌شود یادآور شد: استاندار اصفهان ریاست این کارگروه را بر عهده دارد و دبیری آن بر عهده سازمان صنعت معدن و تجارت است.

وی افزود: کارگروه‌های مختلفی در سازمان صنعت، معدن و تجارت وجود دارد که در استان با حضور اعضایی که پیش‌بینی‌شده تشکیل می‌شود.

رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اصفهان گفت: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید از کمیته‌های تخصصی در خصوص بررسی و رفع مشکلات واحدهای تولیدی برخوردار است.

وی ادامه داد: یکی از کمیته‌های اصلی در این کارگروه به‌عنوان کمیته رفع موانع تولید است که از دستگاه‌های اجرایی مرتبط همانند محیط‌زیست، منابع طبیعی، شرکت‌های برق، آب و گاز و امور مالیاتی و تأمین اجتماعی به‌عنوان کمیته‌های تخصصی تشکیل‌شده است.

به گفته وی، کمیته مالی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین کمیته‌های این ستاد است که درخواست واحدهایی که با بانک‌ها به مشکل مواجه هستند در این کمیته مطرح می‌شود و با حضور مدیرعامل شرکت و مدیرعامل یا نماینده بانک تصمیم‌گیری و رفع مشکل می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

1 × چهار =