صفحه اصلی » اجتماعی » بهارستان همچون موجود زنده ای است که برای پیشرفت باید با هر دوبال خود پرواز کند؛دو مدیریتی بودن بهارستان فرصت است

شبانی در نشست صمیمانه اصحاب رسانه شهر بهارستان مطرح کرد؛

بهارستان همچون موجود زنده ای است که برای پیشرفت باید با هر دوبال خود پرواز کند؛دو مدیریتی بودن بهارستان فرصت است

نشست صمیمانه محمد شبانی شهردار جدید بهارستان با اصحاب رسانه، برگزار شد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۲۸ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۲۶

به گزارش صاحب نیوز؛ نشست صمیمانه محمد شبانی شهردار جدید بهارستان با اصحاب رسانه، در این نشست که در دفتر شهردار و با حضور خبرنگاران محلی برگزار شد و محمدرضا احمدی مدیر عامل شرکت عمران بهارستان نیز یکی از میهمانان این جلسه بود، باعث تعجب و خوشحالی اصحاب رسانه شد.

این اتفاق در طول دوره فعالیت شهرداری و شرکت عمران بهارستان تاکنون تکرار نشده بود و هیچ یک از مدیران این دو ارگان در سال های گذشته در جلسات خصوصی خود با خبرنگاران، حضور مشترک نداشته اند و این بار شهردار‌ بهارستان در اقدامی قابل توجه، سنت شکنی کرد.

در طول این جلسه کم و کاستی های شهر توسط اصحاب رسانه مطرح شد و دو مدیر حاضر در جلسه صبورانه یادداشت برداری می کردند تا در فرصت مناسب پاسخ دهند.

شهردار جدید بهارستان وقتی در مقام پاسخ قرار گرفت گزارشی از عملکرد ۲۰ روزه خود در مجموعه شهرداری داد و اصحاب رسانه را از آخرین پیگیری ها آگاه کرد.

چون اکثر پاسخ ها نامه های در دست اقدام بودند و منتظر پاسخ مسولان استانی و کشوری بود و پاسخ قطعی داده نشد از انتشار آن معذوریم.

اما نکته قابل توجه این جلسه تعامل خوب دو مدیر شهر بهارستان است که تا قبل از برگزاری این جلسه جز اسیب های شهر و عامل اصلی عدم پیشرفت شهر حاشیه ای بهارستان محسوب می شد و حالا نقطه قوت و فرصتی برای پیشرفت است، امیدواریم این تعامل زمینه ساز خدمت دوچندان و درنتیجه انجام خدمات شایسته برای شهروندان گرامی و ایجاد رفاه بیشتر باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

11 + 15 =