صفحه اصلی » اجتماعی » رئیس دفتر ریاست، امور حقوقی و روابط عمومی دانشگاه اصفهان منصوب شد

رئیس دفتر ریاست، امور حقوقی و روابط عمومی دانشگاه اصفهان منصوب شد

سرپرست دانشگاه اصفهان طی حکمی سید روح‌اله موسویان را به عنوان رئیس دفتر ریاست، امور حقوقی و روابط عمومی دانشگاه منصوب کرد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۷ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ حسین هرسیج سرپرست دانشگاه اصفهان طی حکمی سید روح‌اله موسویان  را به عنوان رئیس دفتر ریاست، امور حقوقی و روابط عمومی دانشگاه منصوب کرد.

وی در این حکم آورده است: احتراماٌ، نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمند اجرایی که در شما سراغ دارم، به موجب این حکم به سمت رئیس دفتر ریاست، امور حقوقی و روابط عمومی دانشگاه منصوب می‌شوید.

نظر به اینکه حوزه ریاست علاوه بر دارا بودن چندین واحد و اداره در زیر مجموعه خود، مسؤولیت ایجاد هماهنگی و تقویت تعامل هرچه بیشتر بین معاونت‌های دانشگاه و نظارت بر دانشکده‌ها را عهده‌دار است، امید است که با اتکال به قدرت لایزال الهی در تحقق آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و اهداف و ماموریت‌های سازمانی موفق بوده و با بهره‌مندی از همه ظرفیت‌های دانشگاه، همکاری و هم‌افزایی اساتید، کارکنان و دانشجویان، با حسن تدبیر نسبت به پیشبرد این امور به نحو شایسته همت کنید.

در پایان این حکم آورده شده است: بدیهی است به استناد این حکم حضرتعالی نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه در امور اجرایی واحدهای حوزه ریاست بوده و با عضویت در هیئت رئیسه دانشگاه مسؤولیت دبیری این هیأت نیز بر عهده شما خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

دوازده + بیست =