صفحه اصلی » اقتصادی » حمایت از بخش خصوصی و تعاونی‌ها یک اولویت الزامی است

حمایت از بخش خصوصی و تعاونی‌ها یک اولویت الزامی است

استاندار اصفهان گفت: حمایت از بخش خصوصی و تعاونی‌ها یک اولویت الزامی است و امیدوایم با حضور دکتر نقش در تحقق موثر مثلث متعالی اقتصاد، دانشگاه و دولت در استان گام‌های اثرگذار برداشته شود و با اهتمام مجدانه و مدیریت جهادی در جنگ ناجوانمردانه اقتصادی به گونه‌ای مقتدرانه و عزتمندانه بر نظام سلطه جهانی غلبه خواهیم یافت.

تاریخ انتشار: ۱۰:۳۰ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۳

به گزارش صاحب نیوز؛ سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در مراسم معارفه معاون جدید هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان، اظهار داشت: غایت ما تلاش در راستای تحقق اصل ۴۴ قانون اساسی، با رویکرد رفع تصدی‌گر دولت و تسریع در فرایند تسهیل‌گری آن به عنوان یک اولویت بنیادین با محوریت استمرار موثر کارگروه استانی تسهیل و رفع موانع تولید است.

وی گفت: ضرورت دارد برای کاستن از بروکراسی زائد و دست و پاگیر اداری، تصریح و ایجاد گسترش زمینه‌های اشتغال پایدار با رویکرد اقتصاد دیجیتال، اقتصاد دانش‌بنیان، اقتصاد گردشگری و صنایع دستی تلاش مضاعف صورت گیرد.

مرتضوی با اشاره به هفته بسیج بیان داشت: بسیج یک عطیه الهی است که خداوند با انتخاب پیامبران به بشر ارزانی فرموده و معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) این نعمت الهی را ۵ آذر سال ۵۹ با ذکاوت و درایت به شیوه ای منیع متجلی و متبلور ساخته است.

استاندار اصفهان گفت: بسیجی نماد مبرز «وَ الَّذینَ مَعَه، اَشِدّاءُ عَلَی الکُفّارِ رُحَماءُ بَینَهُم» است که با بصیرت خود “وَاعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِیعًا وَلَا تَفَرَّقُوا” را به گونه ای مستحسن بر پایه جهد و ممارست وافر و ممدوح خویش مسجل و مسلم می‌سازد.

وی بیان داشت: حضرت امیرالمومنین علی (ع) برای بسیجیان الگویی بی‌نظیر است و عضویت در بسیج یک ضرورت تکلیفی است. بسیج یک فرهنگ به ماهوی فرهنگ است و باید بدانیم بسیجی هدفش بر مبنای معارف الهی و در راستای تحقق وافر ارزش‌های معرفتی است؛ لباس بسیج خدمت است و خدمت، خاکساری است و خاکساری، ایثار است و دستگیری.

مرتضوی خاطرنشان کرد: مراقب باشید شیطان در فاصله میان قلب‌ها جا نگیرد و قلب‌هایتان را به یکدیگر نزدیک کنید؛ بسیجی اجازه رخنه به دشمن نفس نمی‌دهد و بسیجی تعالی بخش افکار و افهام است.

استاندار اصفهان تصریح کرد: با حضور مدیران جوان و تجربه مدیران پیشکسوت در راستای تحقق توسعه پایدار و پویای استان با عزمی مصمم و محکم گام‌هایی در نیل به پیشرفت روز افزون برخواهیم داشت.

وی گفت: حمایت از بخش خصوصی و تعاونی‌ها یک اولویت الزامی است و امیدوایم با حضور دکتر نقش در تحقق موثر مثلث متعالی اقتصاد، دانشگاه و دولت در استان گام‌های اثرگذار برداشته شود و با اهتمام مجدانه و مدیریت جهادی در جنگ ناجوانمردانه اقتصادی به گونه‌ای مقتدرانه و عزتمندانه بر نظام سلطه جهانی غلبه خواهیم یافت.

در پایان این مراسم ضمن تقدیر از سید حسن قاضی‌عسگر، متن حکم دکتر نقش پس از قرائت و به وی اعطا شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

16 − 3 =