صفحه اصلی » استان اصفهان » کسب مقام نخست مرکز تحقیقات شیمی رازی دانشگاه آزاد شهرضا در رتبه‌بندی سامانه علم‌سنجی

کسب مقام نخست مرکز تحقیقات شیمی رازی دانشگاه آزاد شهرضا در رتبه‌بندی سامانه علم‌سنجی

بر اثر بررسی و رتبه‌بندی سامانه علم‌سنجی دانشگاه آزاد اسلامی، مرکز تحقیقات شیمی رازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا موفق شد در میان ۲۳۷ مرکز تحقیقاتی مقام نخست را به خود اختصاص دهد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۱۲ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۳

به گزارش صاحب نیوز؛ رئیس مرکز تحقیقات شیمی رازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا با اعلام این خبر، اظهار کرد: این رتبه‌بندی بر اساس تولید علم صورت گرفته که شامل انتشار کتب و مقالات و ثبت اختراعات است و این موفقیت را مرهون سعی و تلاش مستمر تحقیقاتی همکاران خود در گروه شیمی این واحد دانشگاهی هستیم.

نظام‌الدین میرستاری یادآور شد: مرکز تحقیقات شیمی رازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا سال‌های گذشته نیز موفق به کسب مقام‌های مختلف کشوری و استانی شده بود.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد شهرضا، مرکز تحقیقات تحقیقات شیمی رازی در سال ۸۷ در دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا فعالیت خود را آغاز کرد. این مرکز دارای ۲۹ نفر عضو هیئت علمی و هشت نفر کارشناس در تخصص های شیمی تجزیه، شیمی آلی، شیمی فیزیک،شیمی معدنی، پتروشیمی، پلیمر، مواد و صنایع غذایی است. یک کتابخانه مرکزی، سه کتابخانه تخصصی، ۲۶ آزمایشگاه و کارگاه با تجهیزات پیشرفته روز از امکانات این مرکز  است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

پنج × چهار =