صفحه اصلی » اجتماعی » استاندار اصفهان: باید از همه امکانات برای ترغیب به واکسیناسیون استفاده کرد

استاندار اصفهان: باید از همه امکانات برای ترغیب به واکسیناسیون استفاده کرد

استاندار اصفهان با اشاره به طرح ضربتی شهدای سلامت و واکسیناسیون عمومی افزود: کمیته اطلاع‌رسانی ستاد کرونا در برنامه‌ریزی‌های خود از ظرفیت فضای مجازی و کانال‌های پرمخاطب محلی و شهرستان‌ها و اثرگذاری آن‌ها جهت ترغیب به واکسیناسیون استفاده کند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۰۶ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۳

به گزارش صاحب نیوز؛ سید رضا مرتضوی در نشست ستاد کرونا استان اصفهان اظهار داشت: ما انتظار داریم همچنان پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری‌ها توسط دستگاه‌های اجرایی، صنوف، مردم و به‌خصوص آموزش‌وپرورش رعایت شود.

وی با اشاره به طرح ضربتی شهدای سلامت و واکسیناسیون عمومی افزود: کمیته اطلاع‌رسانی ستاد کرونا در برنامه‌ریزی‌های خود از ظرفیت فضای مجازی و کانال‌های پرمخاطب محلی و شهرستان‌ها و اثرگذاری آن‌ها جهت ترغیب به واکسیناسیون استفاده کند.

استاندار اصفهان تصریح کرد: همچنین تدابیر اثربخش سلامت ستاد باید برای جلوگیری از آلودگی عفونی، مقابله عملی و تجربی از بیماری‌ها و کشف و شناسایی نقاط بحرانی و طغیانی بیماری‌ها باشد.

وی با تأکید بر نظارت بر عملکرد شهرستان‌ها در واکسیناسیون، افزود: گروه واکنش سریع استانی در قالب طرح شهدای سلامت باید جزو مصوبات این ستاد آورده شود و  فرمانداران و شهرداری‌ها باید این طرح را با تمام امکانات انجام دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

7 − 1 =