صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » افتتاح ۵۵٨ پروژه محرومیت زدایی چشم‌اندازی جدید برای شرایط آتی استان فراهم می کند

افتتاح ۵۵٨ پروژه محرومیت زدایی چشم‌اندازی جدید برای شرایط آتی استان فراهم می کند

سردار فدا گفت: افتتاح این پروژه‌ها ظرفیت‌های مختلفی را برای رفع محرومیت و نیازمندی ایجاد خواهد کرد و چشم‌اندازی جدید برای شرایط آتی استان است که با پشتیبانی وزارت نیرو، مجاهدت بسیجیان و کمک مردم به بهره‌برداری می‌رسد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۰۹ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۴

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار مجتبی فدا صبح امروز در آیین افتتاح ۵۵۸ پروژه نیروگاه خورشیدی، محرومیت زدایی و اشتغال زایی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و تبریک هفته بسیج اظهار کرد: امام خمینی فرمودند بسیج لشکر مخلص خداست و اگر تفکر بسیجی و فرهنگ بسیجی حاکم شود، کشور شکست نخواهد خورد.

فرمانده سپاه صاحب الزمان تصریح کرد: آئین افتتاح ۵۵٨ پروژه با همکاری، هم افزایی و هم پوشانی دستگاه های مختلف در سطح استان اجرا خواهد شد و ظرفیت های مختلفی را ایجاد خواهد کرد.

مجتبی فدا گفت: افتتاح این پروژه‌ها ظرفیت‌های مختلفی را برای رفع محرومیت و نیازمندی ایجاد خواهد کرد و چشم‌اندازی جدید برای شرایط آتی استان است که با پشتیبانی وزارت نیرو، مجاهدت بسیجیان و کمک مردم به بهره‌برداری می‌رسد.

فدا عنوان کرد: این کار حرکتی در راستای پدافند غیرعامل و ایجاد درآمدی پایدار برای مردم خواهد بود و امیدواریم این حرکت مقدمه کارجهادی و انقلابی برای رفع مشکلات کشور باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

شانزده + 13 =