صفحه اصلی » ورزشی » واکاوی دلایل برد سپاهان در مقابل فجر سپاسی/ سپاهان با این هدف به شیراز سفر کرد تا حتما با ٣ امتیاز به اصفهان برگردد

واکاوی دلایل برد سپاهان در مقابل فجر سپاسی/ سپاهان با این هدف به شیراز سفر کرد تا حتما با ٣ امتیاز به اصفهان برگردد

مربی فوتبال در مورد بازی سپاهان و فجر سپاسی و عملکرد دو تیم در این بازی توضیحاتی داد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۲۹ - شنبه ۱۴۰۰/۰۹/۶

حسن شفیعی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: بازی سپاهان و فجرسپاسی در شیراز انجام شد می دانیم که تیم فجرسپاسی نظامی است و یک تیم دسته یک بود و سال گذشته توانست به لیگ برتر فوتبال ورود کند.

مربی فوتبال عنوان کرد: از خوبی های تیم فجرسپاسی این است که وقتی فجر سپاسی باشد بازیکنان زیادی به ایران معرفی می شوند و اکثر بازیکنانی که سرباز می شوند در این تیم می توانند فوتبال را ادامه دهند.

شفیعی بیان کرد: فجر سپاسی را هنگامی که در لیگ برتر قرار دارد می توان یکی از تیم های سازنده و خوب ایران نام برد امیدوارم این تیم بتواند در لیگ باقی بماند تا بازیکنان دیگر تیم ها نیز بتوانند در تیم فجرسپاسی جاداشته باشند.

وی افزود: فجرسپاسی یک تیم جوان است و دوست دارد در لیگ، یک رده خوب داشته باشد، اوت نشود و به فکر قهرمانی نیست، در این بازی کلانتری سرمربی فجرسپاسی با این تفکر به زمین آمده بود که جایگاهش را در بازی حفظ کند.

*سپاهان با این هدف به شیراز سفر کرد تا حتما با ٣ امتیاز به اصفهان برگردد

حسن شفیعی با بیان اینکه سپاهان در دو هفته گذشته نتايج خوبی بدست نیاورد و با این هدف به شیراز سفر کرد تا حتما با ٣ امتیاز به اصفهان برگردد، تصریح کرد: در نیمه اول بازی خوبی را از دو تیم ندیدیم، مهاجمان سپاهان تحرک نداشتند و تیم ها بیشتر به دنبال موقعیت های خطا و کرنر بودند.

مربی فوتبال اذعان کرد: در دقیقه ٣۶ نیمه اول یک خطا روی بازیکن تیم سپاهان در سمت راست، نزدیک ١٨ قدم رخ داد، یک سانتر انجام شد و شاهد بودیم پورقاز با یک ضربه سر اولین گل سپاهان را به ثمر رساند.

شفیعی یادآور شد: سپاهان بعد از زدن گل سعی داشت حفظ توپ و میدان داری کند تا نیمه اول را پشت سر بگذارد و همین کار را نیز کرد، در نیمه دوم تیم فجر سپاسی جوان در یک طرف میدان و تیم قوی و پر مهره سپاهان در طرف دیگر زمین بازی را شروع کردند.

وی افزود: در نیمه دوم فجرسپاسی میخواست گلی که خورده بود را جبران کند و سپاهان سعی داشت بیشتر دفاع کند و از ضدحمله استفاده می کرد و تحرک سپاهان بیشتر شده بود و مالکیت توپ نیز بیشتر برای سپاهان بود و بهتر می توانستند به دروازه فجرسپاسی نزدیک شوند.

حسن شفیعی خاطر نشان کرد: همچنین در نیمه دوم، حملات خوبی توسط فجرسپاسی انجام شد وحتی به دروازه سپاهان نزدیک شدند ولی با بی دقتی توپ را به بیرون زدند، دروازه بان خوب سپاهان نیز دو توپ دریافت کرد و نگذاشت دروازه باز شود.

به گفته این مربی در این بازی، سپاهان پلن بازی خود را عوض کرده بود و بازی متفاوتی از خود نشان داد، کرنر ها را دونفره می‌زدند، ضربات ایستگاهی خوبی داشتند و نفراتی که در کناره زمین صاحب توپ می شدند سعی داشتند به وسط زمین بروند.

شفیعی ادامه داد: حدودا در دقیقه ٧۵ فجرسپاسی یک حمله به سمت سپاهان کرد و یک خطای مشکوک روی بازیکن فجرسپاسی شد ولی داور ادامه بازی داد و در همان توپ، یک ضدحمله توسط سپاهان انجام شد و شهباززاده با بدست آوردن یک توپ خوب توانست دفاع راست فجرسپاسی را دوربزند.

وی با بیان اینکه شهباززاده با رساندن توپ به حسینی که در محوطه شش قدم قرار داشت و حسینی با زدن گل دوم، توانست تیر خلاص را به فجرسپاسی بزند، افزود: یاسین سلمانی بازیکن موثری است و هنگامی که با تعویض نویدکیا وارد زمین شد سپاهان جان دیگری گرفت.

حسن شفیعی خاطرنشان کرد: یاسین سلمانی از بازیکنانی است که در رده ملی بازی کرده است و کاپیتان تیم ملی امید نیز بوده است مربیان سپاهان باید بیشتر از این بازیکن که همچنین در تین ملی بزرگسالان حضور دارد، استفاده کنند.

حسن شفیعی با بیان اینکه نویدکیا تعویض ها را دیر انجام داد، گفت: سپاهان برای قهرمانی به پلن های بیشتری نیاز دارد، تیم های پایین جدولی که مقابل سپاهان قرار می گیرند برایش مشکل ایجاد می کنند بازیکنان سپاهان باید بیشتر به فکر خوب بازی کردن باشند و در پایان آرزوهای موفقیت برای تیم سپاهان دارم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

8 + بیست =