صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان نمره قبولی بسیار خوبی در مقابل کرونا گرفت/ بسیج یعنی به خدمت به مردم

بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان نمره قبولی بسیار خوبی در مقابل کرونا گرفت/ بسیج یعنی به خدمت به مردم

جانشین فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) اصفهان گفت: بسیج جامعه پزشکی استان یک‌نمره قبولی بسیار خوبی را درمقابل کرونا گرفتند که جای تشکر و قدردانی دارد.

تاریخ انتشار: ۱۸:۰۰ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۸

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار علی مقواساز در مجمع کانون بسیج پزشکی اظهار کرد: بسیجیان کانون بسیج جامعه پزشکی واقعا مصداق بسیج هستند، بسیج به پرونده و ثبت نام و کارت نیست؛ بسیجی کسی است که خدمت خالصانه به هم نوع و مردم داشته باشد و  کار جهادی انجام دهد؛ به همین جهت یکی از مجموعه‌هایی که در دو سال اخیر در موضوع  ویروس کرونا زحمت کشیدند و شبانه روز کار کردند مجموعه پزشکی و بیمارستان‌های ما بود که کار جهادی و طاقت فرسایی انجام دادند.

جانشین فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) اصفهان ادامه داد: از نظر بنده بسیج جامعه پزشکی استان یک‌نمره قبولی بسیار خوبی را درمقابل کرونا گرفتند که جای تشکر و قدردانی دارد.
مقواساز با بیان اینکه انتقادات و پیشنهادات محکم و سازنده نقش بسیار مهمی در شناخت نقاط ضعف و اصلاح آن‌ها دارد گفت: ما از شما بیشتر پیشنهاد می‌خواهیم تا استفاده و مشکلات را برطرف کنیم.
وی در ادامه پیرامون سند اعتلای بسیج اظهار داشت: سند اعتلای بسیج که نزد مقام معظم رهبری نیز برده شده است و ایشان نیز تایید کرده‌اند؛ این سند سه بار نوشته شده و دو سال طول کشیده است و همه نخبگان کشور جمع شده‌ و در لایه‌های مختلف این را نوشته‌اند و این سند دو بار به نزد مقام معظم رهبری رفته و اشکالات گرفته شده است و چندین بار رفت و برگشت داشته است تا اصلاح بشود تا مشخص بشود از سال ۱۴۰۱ به مدت ۱۰ سال چه مسیری را طی کنیم.
مقواساز گفت: بعضی دوستان می گویند که اندیشه امامین انقلاب در مورد بسیج چیز دیگری بود و ما چیز دیگری را درست کردیم که در این کلام رهبر انقلاب ما هدایت شده‌ایم که بسیج پاره تن مردم است و هرگز نباید مصالح مردم را فراموش کند که این جمله خیلی طلایی است یعنی بسیج عمومی و همه گروه‌ها و طیف‌ها بوده و بسیج مختص یک نگاه نیست و مختص همه است.
جانشین فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) اصفهان ادامه داد: سال ۵۷ که انقلاب پیروز می‌شود تا آذر ماه که فرمان تشکیل بسیج داده بشود اتفاقات بسیار زیادی برای کشور ما می‌افتد. در این ۹ ماه اتفاقات بیشماری رخ می‌دهد و امام از برج ۸ زمزمه بسیج عمومی را پس از قائله کردستان داشتند که حتی فرمان صادر کردند که مردم حرکت کنند و مردم با کفن حرکت کرده و به سمت سنندج رفتند و بعدا امام دستور داد که مجموعه نظامی قائله کردستان را تمام کنند.
مقوا ساز پیرامون بحث خود تشریح کرد: امام ابتدا می‌فرمایند بسیج تشکیل و سپس ۲۰ میلیونی بشود و در آخر می‌فرمایند که اگر این بسیج ایجاد بشود انقلاب بیمه می‌شود و چندین بار نیز می‌فرمایند اگر این کار را نکردید کشور تباه و کشور نابود می‌شود و به بیراهه می‌رود و بسیج به معنای بسیج عمومی است. حضرت امام نیز هر چه گفته‌اند اتفاق افتاده است.
مقواساز گفت: جریانات وابسته به شدت پای کار هستند تا قبل از هر مذاکرات حساس کشور را به اشوب بکشند.
وی افزود: بسیج یعنی مردم و اگر کسی تیپش با ما نمیخورد ولی برای مردم زحمت می‌کشد و دلش با این انقلاب است یعنی بسیجی است؛ بسیج عمومی یعنی همه مردم، نکته دوم این است که بسیج خود را بسازد و هر چه می‌تواند به مردم خدمت کند و این مردم بهترین هستند و پای همه چیز ایستاده‌اند و باید به این مردم خدمت کرد.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

14 − 4 =