صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » تارتار: کاری به اسم ها نداشته باشید هر کسی شلوغ کاری می کند را محروم کنید/گروکشی در دیدار پرسپولیس و نفت واقعا زشت بود

تارتار: کاری به اسم ها نداشته باشید هر کسی شلوغ کاری می کند را محروم کنید/گروکشی در دیدار پرسپولیس و نفت واقعا زشت بود

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: کاری به اسم ها نداشته باشید هر کسی شلوغ کاری می کند را مشخص ومحروم کنید، بهترین کار چک کردن ویدیو است ولی اگر نمی آوردند و می خواهند کاری انجام دهند از جرائم بازدارنده شدید استفاده کنند.

تاریخ انتشار: ۱۹:۲۳ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۹/۹

به گزارش صاحب نیوز؛ مهدی تارتار در نشست خبری بعد از پایان بازی تیمش در مقابل آلومنیوم اراک اظهار کرد: اگر بخواهم صادقانه صحبت کنم بازی زیبایی را از هر دو تیم ندیدیم بازی، بازی بسیار فیزیکی بود و برای این بازی، مساوی عادلانه بود.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن عنوان کرد: هردو تیم موقعیت های کمی بدست آوردند در نیمه دوم سعی کردیم از فضای پشت دفاع های خالی آلومینیوم استفاده کنیم و یکی دو موقعیت نیز برایمان پیش آمد که از آن استفاده نکردیم و خوب عمل نکردیم.

تارتار بیان کرد: تیم آلومینیوم در اواخر بازی می خواست به امتیاز برسد و کمی احساسی بازی کرد و به بازی مستقیم روی آورد، ما در تاکتیک خوب عمل کردیم و توپ را از حریف گرفتیم ولی هافبک های وسط در انتقال توپ از دفاع به حمله ضعیف عمل کردند که باید بیشتر روی آن کار کنیم.

وی افزود: کمک اول داوری که سمت ما بود حدود سه مورد اشتباه در مورد آفساید داشت و مطمئنم یک مورد آفساید نبود و حتی موقعیت خوبی از کناره زمین برای ما ایجاد شد که پرچم زد و از او گله مند هستم در هرصورت مهدوی عملکرد خوبی داشت به این داور خسته نباشید میگویم.

مهدی تارتار اذعان کرد: من دیروز نیز گفتم آلومینیوم تیمی است که حتی می تواند یقه تیم های بزرگ را بگیرد چون ابزار خوبی را در وسط و کناره زمین دارد و ما خوب این تیم را آنالیز کرده بودیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: ولی در این بازی موقعیت آنچنانی از آلومینیوم ندیدیم و بازیکنان ما نیز در خط دفاع خوب عمل کردند، فکر می کنم آلومینیوم امسال شرایط خوبی داشته باشد و برایش آرزوی موفقیت می کنم.

تارتار در رابطه با اعتراصات مربیان لیگ برتر به داوری تصریح کرد: اگر VAR بیاید مربیان در کنار زمین ادعایی ندارد و همه چیز مشخص است؛ من از مسئولان کشوری عاجزانه خواهش می کنم یکبار برای همیشه اعتراض ها را تمام کنند؛ می گویم VAR چون ما قدرت برخورد شدید را نداریم؛ کاری به اسم ها نداشته باشید هر کسی شلوغ کاری می کند را مشخص ومحروم کنید، بهترین کار چک کردن ویدیو است ولی اگر نمی آوردند و می خواهند کاری انجام دهند از جرائم بازدارنده شدید استفاده کنند.

این مربی در خصوص اتفاقات پیش از دیدار پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان و مشکل تبلیغات محیطی آنان گفت: به صد تا دویست سال پیش برگشتیم، گروکشی کردیم و این کار خیلی زشت است به هوادار و آبروی کشورمان احترام گذاشته نمی شود و امیدوارم به جایی برسیم که به مردم و هوادارانمان احترام بگذاریم.

مهدی تارتار در رابطه به اهداف تیم در ادامه بازی ها گفت: بودجه ما بسیار معمولی و در حد پنج یا شش تیم پایین است ولی نظم مالی خوبی داریم و باشگاه زحمت می کشد، من قولی به این باشگاه و هیچ باشگاه دیگری ندادم اما انتظارم از کادر باشگاه و بازیکنان زیاد است ولی جایگاه ما نیز نباید پایین جدول باشد، باید صبور باشیم تا جایگاه گذشته ذوب آهن را برگردانیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

پنج + شش =