صفحه اصلی » اجتماعی » هیچگونه فراخوانی برای روزهای آتی نداریم/ فراخوان ها توسط معاندین در فضای مجازی منتشر شده است

اطلاعیه نظام صنفی کشاورزی استان اصفهان:

هیچگونه فراخوانی برای روزهای آتی نداریم/ فراخوان ها توسط معاندین در فضای مجازی منتشر شده است

صنف کشاورزی و شورای میراب ها و آببران هیچگونه فراخوانی برای روزهای آتی به ویژه روز جمعه نداده و انتظار دارد مردم و کشاورزان آگاه بوده و توجهی به اخبار شبکه معاندین نداشته باشند.

تاریخ انتشار: ۱۹:۰۵ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۱۰

مشاور صنف نظام صنفی کشاورزی استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار صاحب نیوز به پیگیری قانونمند کشاورزان اشاره کرد و گفت: جریان آب زاینده رود فقط با عزم ملی حل می شود و کشاورزان نباید توجهی به نسخه های فریب کارانه ی رسانه های معاند داشته باشند.

حجت الاسلام حمیدرضا صادق زاده ؛ با بیان اینکه صنف کشاورزی و شورای میراب ها هیچگونه فراخوانی برای روزهای آتی نداده است، متذکر شد: صنف کشاورزی و شورای میراب ها و آببران هیچگونه فراخوانی برای روزهای آتی به ویژه روز جمعه نداده و انتظار دارد که اولا مردم عزیز و کشاورزان محترم توجهی به اخبار منتشر شده در فضای مجازی ننمایند زیرا فراخوان های مطرح شده توسط معاندین می باشد.

وی با اشاره به پیگیری های انجام شده در خصوص زاینده رود اظهار کرد: با تلاش و پیگیری های قانونمند ان شالله بتوانیم امورات را پیش برده و موجبات خوشحالی مردم فهیم استان و کشورمان و همچنین کلیه دوست داران اصفهان و زاینده رود و تالاب گاوخونی را فراهم کنیم.

حجت الاسلام حمیدرضا صادق زاده در بخش دیگری از گفتگو خاطرنشان کرد: همانگونه که قبلاً نیز بیان شده بود به لطف خدا و همراهی شما مردم عزیز، توافقنامه ای فی ما بین استاندار و صنف کشاورزی برای پیگیری اجرای قوانین و مصوبات مربوط به احیای دائمی زاینده رود و حقابه های محیط زیست و تالاب گاوخونی و کشاورزان انجام شد و مقرر شد با محوریت کمیته چهارجانبه های اقدامات مورد نیاز در داخل استان و سایر استان های حوضه و سطح ملی پیگیری و اجرا شود.

وی افزود: هر ۱۵ روز گزارش کار های انجام شده توسط مسئولین به مردم شریف استان ارائه می گردد و در این راستا دستورات لازم و عاجل توسط مقامات ارشد کشوری برای حل مشکل زاینده رود نیز داده شده و امید است به حول و قوه الهی و متفاوت از گذشته، مصوبات قانونی ۹ گانه شورای عالی آب ، اجابت و عملیاتی گردد.

مشاورصنف کشاورزی استان تصریح کرد: لذا آنچه مورد نیاز و استدعا است، وجود فضای آرام اجتماعی و به دور از تنش بوده تا انشالله کلیه انرژی و وقت مسئولان و صنف کشاورزی و شورای میراب ها و آببران و سایر نهادهای مردمی و تشکل های اجتماعی و محیط زیستی در سطح ملی و استانی مصروف پیگیری اجرای توافقات و قوانین و مصوبات شود.

صادق زاده با تاکید دوباره بر هوشیاری کشاورزان و مردم فهیم استان اصفهان؛ اعلام کرد: یقینا هیچگونه فراخوانی کشاورزان و تشکل های دیگر برای روزهای آتی به ویژه روز جمعه ۱۲ آذرماه ۱۴۰۰ نداده و انتظار است اولاً مردم عزیز و کشاورزان محترم توجهی به اخبار منتشره در فضای مجازی نکنند و یقینا معاندین و ضدانقلاب از حرکات غیرقانونی و خرابکارانه خرسند می شوند و هیچ دوستدار زاینده رودی از این حرکات خوشحال نمیشود و همراهی نمی کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

2 + 5 =