صفحه اصلی » سیاسی » روحیه بسیجی و کار کردن شبانه روزی لازمه دگرگونی اصفهان

روحیه بسیجی و کار کردن شبانه روزی لازمه دگرگونی اصفهان

فرماندار اصفهان گفت: با کارهای روزمره نمی‌توان در شهرستان اصفهان تحول ایجاد کرد، تنها با کار کردن  ۲۴ ساعته  اصفهان دگرگون خواهد شد.تنها روحیه بسیجی امروز می‌تواند پیشرو باشد.

تاریخ انتشار: ۱۸:۴۹ - یکشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۱۴

به گزارش صاحب نیوز؛ محمدعلی احمدی عصر امروز  یکشنبه در آئین تجلیل از فرماندهان نمونه پایگاه‌های بسیج بخش مرکزی اصفهان اظهار کرد: در پنجم آذرماه ۱۳۵۸ امام خمینی(ره)  فرمان تشکیل بسیج را صادر و پیش از آغاز جنگ بسیج را تشکیل دادند، هر ساله به مناسبت سالگرد تشکیل بسیج ایشان پیامی ارسال کرده و یا سخنرانی می‌کردند که در آن نکاتی گفته شد تا این نهالی که کاشته شده در سال ۶۷ پس از پایان جنگ حاصل آن نمودار شد.

فرماندار اصفهان افزود: صحبت راجع به مسائل عقیدتی، ایمان، تقوا، آموزش‌های نظامی و مغرور نشدن در برابر پیروزی‌ها از جمله نکات امام خمینی بود که منجر به تبدیل نهال بسیج به یک درخت تنومند در سال ۱۳۶۷ شد.

وی بیان کرد:  امام (ره) پیش از رحلت خود فرمود افتخارشان بسیجی بودن است. همان مسیر در ادامه هم توسط بسیجیان پیگیری شد و باید همچنان ادامه پیدا کند پس از هشت سال مواجهه با بی عملی در دولت قبل، بی توجهی به نیازها و زیرساخت‌ها و گره زدن سرنوشت کشور به برجام، اکنون دولت انقلابی با انتظارات زیادی مواجه است.

احمدی خاطر نشان کرد: تنها روحیه بسیجی امروز می‌تواند پیشرو بوده و لازم است، بسیجیان پای خود را از مسائل درون سازمانی فراتر گذاشته و مسئولیت‌های بزرگ‌تری بپذیرند، راه خدمات ویژه و رفع مشکلات مردم باید هموار شود، مسیر مشکل و گرفتاری‌ها زیاد است اما در عین حال ظرفیت‌های خوبی هم در کشور وجود دارد که باید از آن استفاده شود.

وی عنوان کرد: در هر مجموعه‌ای نیازهایی وجود  دارد که باید تأمین شود، رویکرد عدالت محورانه برای همه مردم باید اجرایی شود، همه ما در برابر امنیت، اقتصاد، اشتغال جوانان، صرفه‌جویی در مصرف و همدلی مردم مسئولیت داریم.

فرماندار اصفهان در رابطه با مشکلا اصفهان و ایران متذکر شد: ایران چندین برابر سایر کشورها گاز مصرف می‌کند و لازم است مردم دغدغه کاهش مصرف داشته باشند تا هیچ روستایی با نبود گاز مواجه نشود. با کارهای روزمره نمی‌توان در شهرستان اصفهان تحول ایجاد کرد، به دهیاران و بخشداران ابلاغ شده سند تحول شهرها را تنظیم کنند و با کار کردن در  ۲۴ ساعت شبانه روز شهرستان اصفهان را دگرگون کنند.

در پایان این مراسم فرماندار اصفهان و دیگر مسئولان از فرماندهان نمونه پایگاه‌های بسیج بخش مرکزی اصفهان تجلیل کردند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

سیزده + پنج =