صفحه اصلی » اجتماعی » تردد از جاده‌های کوهستانی اصفهان فقط با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است

تردد از جاده‌های کوهستانی اصفهان فقط با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشاره به پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر بارش برف و احتمال کولاک در گردنه‌های کوهستانی بر لزوم به همراه داشتن زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی در هنگام تردد از جاده های کوهستانی استان تأکید کرد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۳۱ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۱۵

به گزارش صاحب نیوز؛ رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار کرد: طبق پیش‌بینی هواشناسی، از صبح تا اواخر امروز شاهد بارش باران در مناطق غرب و شمال استان خواهیم بود که منجر به لغزندگی جاده‌ها و کاهش دید به ویژه در گذرگاه‌های کوهستانی می‌شود.

وی افزود: بر این اساس به همه رانندگانی که در حال تردد در محورهای شمالی و غربی استان هستند و یا قصد تردد در این محورها را دارند، توصیه می‌کنیم که با احتیاط کامل و رعایت سرعت مطمئنه حرکت کرده و حتماً فاصله طولی خودروی خود با خودروی جلویی را حفظ کنند و در صورت بروز نقص فنی خودرو از تردد به این مناطق خودداری کنند.

زارع با اشاره به پیش بینی کارشناسان اداره هواشناسی استان مبنی بر احتمال کولاک برف در گردنه‌های کوهستانی و کاهش دید در گذرگاه‌های کوهستانی استان گفت: رانندگان باید هنگام تردد از جاده‌های کوهستانی استان احتیاط لازم را به عمل آورده و حتماً تجهیزات زمستانی نظیر زنجیر چرخ را به همراه داشته باشند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

دو + 4 =