صفحه اصلی » اجتماعی » پرداخت سریع خسارت به واحدهای تحت پوشش صندوق بیمه محصولات کشاورزی

فرماندار اصفهان خواستارشد؛

پرداخت سریع خسارت به واحدهای تحت پوشش صندوق بیمه محصولات کشاورزی

فرماندار اصفهان گفت: پرداخت سریع خسارت به واحدهای تحت پوشش صندوق بیمه محصولات کشاورزی، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید هرگونه بروکراسی اداری در این خصوص حذف شود.

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۳ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۱۵

به گزارش صاحب نیوز؛ محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه مشترک ستاد مقابله با بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان و ستاد مقابله با بیماری کرونای شهرستان، با تأکید بر لزوم پیشگیری از شیوع بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان، اظهار داشت: شیوع بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان از ابعاد مختلف اقتصادی و اجتماعی حائز اهمیت است و نه تنها تولیدکنندگان و نگهدارندگان طیور بلکه آحاد جامعه را دستخوش مشکلات فراوان می کند.

فرماندار اصفهان بر ضرورت توجیه صاحبان مراکز پرورش طیور و دهیاران، تأکید کرد و افزود: شبکه دامپزشکی نسبت به برگزاری کلاس های آموزشی در این خصوص اقدام کند.

احمدی با بیان اینکه یکی از نقاط بحرانی شیوع بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان بازارچه ها و مغازه های پرنده فروشی در سطح شهر است، عنوان کرد: دستگاه های ذی مدخل نسبت به نظارت دقیق  بر بازارچه های مذکور اقدام کنند.

وی تأکید کرد: پرداخت سریع خسارت به واحدهای تحت پوشش صندوق بیمه محصولات کشاورزی، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید هرگونه بروکراسی اداری در این خصوص حذف شود.

فرماندار اصفهان اقدامات انجام شده درخصوص واکسیناسیون مردم در شهرستان اصفهان را مثبت ارزیابی کرد و گفت: دستگاه های ذی مدخل با همکاری بین بخشی نسبت به واکسیناسیون شهروندان و افزایش آمار افراد واکسینه شده برای پیشگیری از وقوع پیک ششم کرونا اقدام نمایند.

احمدی افزود: مناطق شهرداری که روند واکسیناسیون در آنها پایین بوده است احصاء شوند و با استفاده از ظرفیت خوب تاکسی ها، اتوبوس ها، ائمه جمعه و جماعات، مساجد و کانون ها، پیگیری های لازم در راستای اقناع سازی و تشویق مردم برای افزایش آمار واکسیناسیون صورت پذیرد.

وی تأکید کرد: بخشدار مرکزی اسامی روستاها را در اختیار مراکز بهداشت شماره 1 و 2 قرار دهد و روند افزایش آمار واکسیناسیون در هر یک از روستاها به تفکیک مشخص گردد.

فرماندار اصفهان اذعان داشت: شیوع بیماری کرونا در کشور ما با پیامدهای اسفناک اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی بسیاری همراه بوده  که انشاء ا… با همکاری مردم و افزایش آمار واکسیناسیون دوباره شاهد این روزهای سخت در کشورمان نباشیم.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

13 − 11 =