صفحه اصلی » استان اصفهان » نویدکیا: ناراحتی هوادارانمان را درک می‌کنم

نویدکیا: ناراحتی هوادارانمان را درک می‌کنم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: امیدوارم که بتوانیم هوادارانمان را خوشحال کنیم، درک‌شان می‌کنم که نتیجه هفته گذشته خیلی خوب نبود، ولی باید مطمئن باشند که ما همه تلاش‌مان را به خاطر تیم و هواداران‌مان با کمال میل انجام می‌دهیم و انشاءالله بتوانیم بازی خوبی ارائه کنیم.

تاریخ انتشار: ۲۰:۰۲ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۱۷

به گزارش صاحب نیوز؛ محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از بازی با صنعت نفت آبادان اظهار کرد: سال گذشته نیز این صحبت را در مورد صنعت نفت کردم اکنون هم لازم هست که بگویم، خوزستان یک فرهنگ فوتبالی خاصی دارد که فکر می‌کنم نفت هم این کار را انجام می‌دهد، سال گذشته هم آن فرهنگ را انجام می داد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان عنوان کرد: صنعت نفت با فوتبال شناوری که پله‌پله از عقب به جلو بازی می‌کند، سعی دارند موقعیت‌سازی کنند، هنوز همان کار را دارد انجام می دهد، آن ها فوتبال خیلی خوبی بازی می کنند و این در خون فوتبال مخصوصا فوتبالی های آبادان هست.

نویدکیا بیان کرد: زمانی که منصوریان کرونا داشت شرایط تیم خیلی خوب نبود اما وقتی خودش بالای سر تیم آمد فکر می کنم وضعیت‌شان خیلی خوب شد و نتایج خوبی گرفتند، قطعا بازی مهمی داریم، هر دو تیم به سه امتیاز احتیاج دارند و قطعاً بازی جذابی خواهد شد.

وب خاطرنشان کرد: می‌دانیم که نفت فوتبال خیلی خوبی بازی می‌کند و وقتی دو تیم سعی دارند فوتبال خوبی را بازی کنند حتماً جذابیت‌های خودش را دارد که امیدوارم همه لذت ببرند.

نویدکیا در مورد مصدومان و غایبان تیمش گفت: خلعتبری مقداری از ناحیه پا مصدومیت جزئی دارد که با پزشکان کار می‌کند تا ببینیم به بازی فردا می‌رسد یا خیر، رضا میرزایی هم مصدوم است، سایر بازیکنان همه سالم هستند و مشکلی ندارند.

سرمربی تیم سپاهان در پایان توضیح داد: امیدوارم که بتوانیم هواداران‌مان را خوشحال کنیم، درک‌شان می‌کنم که نتیجه هفته گذشته خیلی خوب نبود، ولی باید مطمئن باشند که ما همه تلاش‌مان را به خاطر تیم و هواداران‌مان با کمال میل انجام می‌دهیم و انشاءالله بتوانیم بازی خوبی ارائه کنیم.

*امیدوارم سپاهان نتیجه بگیرد اما نه در بازی فردا!

علیرضا منصوریان نیز در نشست قبل از بازی  اظهار کرد: خوشحالم بعد از چند ماه دوباره در اصفهان هستم، وقتی به اصفهان می‌آیم انرژی ویژه ای می‌گیرم، در مدت یک سال حضورم در اصفهان نیز واقعا لذت بردم و اکنون خوشحالم به این شهر آمدم، فردا بازی بسیار سخت و سنگینی در مقابل سپاهان خواهیم داشت چراکه شرایط جدول از نظر کسب امتیاز برای هر دو تیم مهم است.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان عنوان کرد: سپاهان در هفته گذشته نمایش خوبی مقابل گل‌گهر داشت، اما تیم قلعه‌نویی آنالیز خوبی از سپاهان کرده بود و توانست این تیم را شکست دهد، چندین بار در کنفرانس های مختلف گفتم سپاهان از سال ٨١ شکل حرفه ای به خود گرفته، هر سال پیشرفت کرده، به نظر من یک تیم کامل است.

منصوریان بیان کرد: سپاهان امکانات خوبی برای کادر فنی اش قرار می دهد، مربی دوست داشتنی دارد، من شخصا به وی علاقه دارم، روراست است، هرچیزی را می بیند می گوید و فرافکنی نمی کند، وقتی بازیکن بود هم بازیکن بسیار خوبی بود برایش آرزوی موفقیت می کنم.

وی افزود: ما به تمام امتیازات بازی‌ها احتیاج داریم چون به اندازه‌ای که تمام تیم‌ها امکانات مالی دارند، ما نداریم؛ نسبت به تیم های دیگر از لحاظ مالی شاید جزء سه تیم پایین جدول باشیم ولی آمده‌ایم تا این نقیصه را با تمرینات و تلاش بیشتر برطرف کنیم، اعتقاد دارم تلاش بیشتر باعث می شود شانس بیشتری نصیبمان شود.

علیرضا منصوریان اذعان کرد: امیدوارم ما بتوانیم نمایش خوبی مقابل سپاهان داشته باشیم، این قول را به هوادارنمان در کل کشور می دهم فردا بازی زیبایی خواهد شد، امیدوارم بتوانیم با بهترین شرایط روحی با توجه به اینکه در طول هفته اخیر تمام وقت خودمان را برای آنالیز سپاهان گذاشتیم، بتوانیم با امتیاز اصفهان را ترک کنیم.

سرمربی صنعت نفت تصریح کرد: چند مصدوم و چند نیمه مصدوم داریم و ان‌شاءالله تیم پزشکی بتواند یکی دو بازیکن را به بازی فردا برساند، چهار مصدوم برای بازی فردا داریم، محرومی نداریم چون اول فصل است و باقی بچه های ما سرحال هستند.

منصوریان اضافه کرد: امیدوارم مسیر خوبی را در جدول طی کنیم، برای سپاهان نیز از صمیم قلبم آرزوی موفقیت می کنم، امیدوارم تیم‌هایی که مثل سپاهان هزینه می‌کنند، به نتیجه دلخواه‌شان برسند که ناامیدی در آن ها ایجاد نشود، ولی امیدوارم این نتیجه دلخواه فردا نباشد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

20 + 13 =