صفحه اصلی » اقتصادی » ۴۵۰ میلیارد تومان پروژه راهداری در اصفهان اجرا شد

از ابتدای امسال تاکنون:

۴۵۰ میلیارد تومان پروژه راهداری در اصفهان اجرا شد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان گفت: ۴۵۰ میلیارد تومان پروژه راهداری از ابتدای امسال در اصفهان اجرا شد.

تاریخ انتشار: ۰۸:۴۲ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۲۵

به گزارش صاحب نیوز؛ مهدی خضری صبح پنجشنبه در مراسم گرامیداشت هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری ضمن تقدیر از سپاه صاحب الزمان (عج) برای هماهنگی در برگزاری گرامیداشت هفته حمل و نقل اظهار داشت: ما در این هفته هر ساله مراسمی را برگزار می‌کنیم که به دلیل شیوع کرونا این جلسه دو سال برگزار نشد.

وی افزود: ۲۶ آذرماه یادآور فرمان ویژه امام برای جهاد تخلیه بنادر است که آن روز شاهد عملکرد بسیجی گونه در حوزه بنادر بودیم، اما بسی جای خوشحالی است بعد از ۴۲ سال از تاریخ انقلاب بازهم شاهد حرکت‌های جهادی در حوزه حمل و نقل هستیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان ادامه داد: در حال تحریم‌ها بازهم رانندگان در حمل و نقل بار و مسافر به وظیفه ذاتی و عرفی و شرعی خود عمل می‌کنند و در حوزه جهاد تخلیه بنادر فعالیت خود را انجام می‌دهند.

وی ابراز داشت: در شرایط سخت کرونایی که خیلی جاها تعطیل بود رانندگان نسبت به حمل کالای اساسی فعالیت داشتند که نقش مهمی در وضعیت کشور داشتند و رانندگان وظیفه خود در خدمت به مردم را فراموش نکردند.

خضری اضافه کرد: با توجه به اهمیت جابجایی مسافران و شرایط سخت کرونایی و زیان ده بودن حمل مسافر رانندگان نسبت به جابجایی و رعایت وضعیت کرونایی اقدام کردند و حتی با شرایط زیان دهی به فعالیت خود ادامه داد.

وی اضافه کرد: در حوزه راهداری نیز با توجه به شرایط اقتصادی سخت کشور حفظ و نگهداری راه‌های کشور بسیار مهم است و فعالان حوزه راه با سخت کوشی ویژه برای عبور و مرور ایمن تلاش کردند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان تاکید کرد: با توجه به شرایط سخت و نقش مهم اصفهان در ترانزیت کالا حمایت خوبی شده، در اصفهان ۴۵۰ میلیارد پروژه راهداری از ابتدای سال اجرا شده و ۲۰۰ کیلومتر راه روکش آسفالت گرم شده که نتیجه تلاش فعالان راهداری و پلیس راه استان است.

وی ابراز داشت: پلیس‌های راه با حضور خود یک امنیت خاطر به کاربران جاده می‌دهند و باید به طور ویژه تقدیر شوند زیرا نقش مهمی در امنیت مسافران دارند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

نه + هشت =