صفحه اصلی » اجتماعی » ممنوعیت عرضه قلیان در سطح شهر اصفهان!

ممنوعیت عرضه قلیان در سطح شهر اصفهان!

مدیرگروه واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت استان اصفهان گفت:  عرضه قلیان در تمام چایخانه ها و مراکز استان بدون مجوز و ممنوع است.

تاریخ انتشار: ۰۹:۱۶ - شنبه ۱۴۰۰/۰۹/۲۷

مهدی میرجهانیان در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز؛  در خصوص عرضه قلیان در سطح شهر و چایخانه ها اظهار کرد: هیچ کدام از چایخانه‌های استان صلاحیت بهداشتی و پروانه تأیید جهت عرضه قلیان را ندارند. چایخانه‌ها در ابتدای کار خود باید از اتحادیه و اتاق اصناف پروانه کسب دریافت کنند که یکی از شرایط قید شده برای دریافت پروانه کسب، عدم عرضه قلیان است.

مدیرگروه واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت استان اصفهان افزود: هر گونه خبر ارائه شده توسط مدیر نظارت و بازرسی اتاق اصناف، مبنی بر مجاز بودن عرضه قلیان در برخی چایخانه‌ها تکذیب شده است، هیچ کدام از چایخانه‌ها حتی واحد‌هایی که پیش از سال ۹۷ پروانه کسب گرفتند مجاز به عرضه قلیان نیستند، لازم به ذکر است که هیچ کدام از این واحد‌ها صلاحیت بهداشتی جهت عرضه دخانیات از جمله قلیان را ندارند.

وی  درخصوص دستگاه‌های مسئول جهت برخورد با تخلفات این واحد‌ها تصریح کرد: دستگاه‌های مختلفی از جمله اداره اماکن، بازرسی اصناف و نیروی انتظامی وظیفه مقابله و برخورد با اصناف متخلف را بر عهده دارند. در همه جای کشور ممنوعیت عرضه مواد دخانی در مکان‌های عمومی مطرح است و استعلام جدیدی که از تهران گرفته ایم، این موضوع را تصدیق می‌کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

2 × 2 =