صفحه اصلی » اجتماعی » 30 آذر ماه آخرين مهلت اعتبار وکالت نامه هاي منقضي شده براي انتقال سند مالکيت

30 آذر ماه آخرين مهلت اعتبار وکالت نامه هاي منقضي شده براي انتقال سند مالکيت

رئيس پليس راهنمايي و رانندگي استان گفت: آن دسته از افرادي که داراي وکالت نامه بوده ليکن به دليل محدوديت هاي کرونايي تاريخ آن ها منقضي و موفق به مراجعه به مراکز شماره گذاري و انتقال سند مالکيت نشده اند فقط تا سي ام آذر ماه سال جاري فرصت دارند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۰۷ - شنبه ۱۴۰۰/۰۹/۲۷

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ محمدرضا محمدي بيان داشت: با توجه به شيوع بيماري کرونا در شهرهاي داراي وضعيت قرمز برابر تدبير ستاد ملي کرونا ارائه خدمت از سوي پليس به شهروندان امکان پذير نبوده و منجر به تعطيلي آن ها گرديد و اين امر باعث انباشته شدن تعداد زيادي از درخواست هاي مردم براي نقل و انتقال خودرو شد.

وی افزود: برابر پيگيري هاي به عمل آمده توسط پليس راهور ناجا از ستاد ملي مقابله با کرونا موفق شد مجوز بازگشايي مراکز شماره گذاري با رعايت دقيق پروتکل هاي بهداشتي و استفاده از توان 50 درصدي پرسنل را اخذ و عملاً از تاريخ نهم مرداد ماه سال جاری فعاليت خود را آغاز کنند.

سرهنگ محمدي با بيان اين که پس از بازگشايي مراکز با مراجعات زيادي مواجه بوديم گفت : با اين حجم تقاضا، محدوديت نيروي انساني و راه اندازي شماره گذاري اينترنتي توانستيم اين مهم را مديريت کنيم.

رئيس پلیس راهور استان اصفهان اظهار داشت: خوشبختانه از اواسط مهر ماه سال جاري تقريباً فعاليت در مراکز شماره گذاري در کل کشور به حالت عادي برگشته و در برخي استان ها به روز مي باشد.

وي تصريح کرد : تمام کساني که داراي وکالت نامه بوده ليکن به دليل محدوديت هاي کرونايي تاريخ اعتبار آن ها منقضي و موفق به مراجعه به مراکز شماره گذاري و انتقال سند مالکيت نگرديدند فقط تا سي ام آذر ماه سال جاري فرصت دارند و بعد از اين تاريخ وکالت نامه هاي آن ها از درجه اعتبار ساقط و هيچگونه خدماتي به آنها ارائه نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

چهار × چهار =