صفحه اصلی » ورزشی » رکوردشکنی شناگر اصفهانی در مسابقات جهانی

رکوردشکنی شناگر اصفهانی در مسابقات جهانی

در دومین روز مسابقات شنا مسافت کوتاه قهرمانی جهان ابوظبی مهرشاد افقری با رکوردشکنی در ماده ۱۰۰ متر پروانه به کار خود پایان داد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۱۰ - شنبه ۱۴۰۰/۰۹/۲۷

به گزارش صاحب نیوز؛ در دومین روز مسابقات شنا قهرمانی جهان مسافت کوتاه ابوظبی که دیروز، جمعه، برگزار شد، متین بالسینی در ماده ۲۰۰ متر آزاد و مهرشاد افقری در ماده ۱۰۰ متر پروانه به آب زدند؛ ابتدا متین بالسینی پس از رکوردشکنی خود در روز نخست این رقابت‌ها در ماده ۲۰۰ متر آزاد با حریفان خود به رقابت پرداخت و با ثبت زمان ۱ دقیقه و ۵۴ ثانیه و ۵۷ صدم ثانیه در جایگاه ۵۷ قرار گرفت و به کار خود پایان داد.

در ادامه مهرشاد افقری شناگر جوان و آینده‌دار تیم ملی شنا ایران در ماده ۱۰۰ متر پروانه مسافت کوتاه با ثبت زمان ۵۱ ثانیه و ۸۷ صدم ثانیه رکوردشکنی کرد؛ افقری موفق شد رکورد پیشین این ماده با زمان ۵۲ ثانیه و ۸۳ صدم ثانیه که به نام مهدی انصاری بود را ارتقا دهد؛ شناگر اصفهانی تیم ملی شنا ایران در پایان رقابت‌های ماده ۱۰۰ متر پروانه استخر مسافت کوتاه قهرمانی جهان در رتبه ۳۶ جای گرفت.

تیم ملی شنا ایران با ترکیب سینا غلامپور، متین بالسینی و مهرشاد افقری و با مربی‌گری گامر دیلانچیان برای رقابت با برترین‌های شنای جهان عازم مسابقات شنا مسافت کوتاه قهرمانی جهان ابوظبی شده‌اند؛ این رقابت‌ها از تاریخ ۲۵ لغایت ۳۰ آذر ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

مرحله مقدماتی روز سومین مسابقات شنا قهرمانی جهان مسافت کوتاه ابوظبی امروز، شنبه، برگزار می‌شود و سینا غلامپور در ماده ۵۰ متر آزاد با حریفان خود به رقابت خواهد پرداخت.

نتایج روز نخست ۲۵ آذر ۱۴۰۰

مرحله مقدماتی ماده ۲۰۰ متر پروانه
متین بالسینی با ثبت زمان ۱ دقیقه و ۵۸ ثانیه و ۸۳ صدم ثانیه به کار خود پایان داد و رکورد این ماده را بهبود بخشید.

نتایج روز دوم ۲۶ آذر ۱۴۰۰:

مرحله مقدماتی ماده ۲۰۰ متر آزاد
متین بالسینی با ثبت زمان ۱ دقیقه و ۵۴ ثانیه و ۴۷ به کار خود پایان داد.
مرحله مقدماتی ماده ۱۰۰ متر پروانه
مهرشاد افقری با ثبت زمان  ۵۱ ثانیه ۸۷ صدم ثانیه به کار خود پایان داد و رکورد این ماده را بهبود بخشید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

چهار × 5 =