صفحه اصلی » اجتماعی » رویکرد سپاه هم در جذب و هم در حین خدمت و بعد از خدمت مهارت افزایی و آموزش سربازان است

فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(عج):

رویکرد سپاه هم در جذب و هم در حین خدمت و بعد از خدمت مهارت افزایی و آموزش سربازان است

فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) گفت: رویکرد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در چند سال گذشته هم در جذب و هم در حین خدمت و بعد از خدمت سربازان عزیز بیشتر به سمت مهارت افزایی و آموزش سربازان بوده است.

تاریخ انتشار: ۱۲:۵۷ - شنبه ۱۴۰۰/۰۹/۲۷

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار مجتبی فدا فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان،ظهر امروز در مراسم چهاردهمین جشنواره حضرت علی اکبر(ع) جشنواره جوان سرباز که در سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) برگزار شد، اظهار کرد:جشنواره هر سال بمناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع) در سطح کل کشور برگزار می شود و با توجه به اینکه بخش اعظم بدنه نیروهای مسلح را عزیزان سرباز تشکیل می دهند این جشنواره هرسال در حال برگزاری است.

وی افزود: این جشنواره در سطح نواحی، یگان ها و لشکر و سپس در سطح استانی و نیروهای مسلح برگزار می شود و سربازان منتخب و نمونه در عرصه سازندگی، جهاد، علمی، فرهنگی و تخصصی انتخاب می شوند

فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) گفت: رویکرد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در چند سال گذشته هم در جذب و هم در حین خدمت و بعد از خدمت سربازان عزیز بیشتر به سمت مهارت افزایی و آموزش سربازان بوده است.

سردار فدا ادامه داد:همانطور که خانواده ها در جریان هستند محیط خدمت سربازی به برکت انقلاب اسلامی به سمتی حرکت کرده است که سربازان در محیطی مثل دانشگاه، آموزش می بینند و برای نیروی کار جوان آینده جامعه و کشور آماده می شوند.

وی افزود: سربازان به دلخواه خود در یگان ها پذیرش و جذب می شوند و در رده های سپاه پاسداران به کارگیری می شوند و در حین خدمت دوره های مهارت آموزی نیز فرا می گیرند.

فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) گفت: سربازان در حین خدمت دوره های مهارت آموزی نیز فرا می گیرند و در حوزه های فنی و حرفه ای، جهاد کشاورزی، ورزش و جوانان و آیتی آموزش دیده و گواهی دریافت می کنند و بعد از خدمت مقدس سربازی می توانند مشغول به کار و فعالیت شوند.

سردار فدا در پایان تصریح کرد: در جشنواره امروز سربازانی داریم که در زمینه علمی ، فرهنگی ، قرآنی و… نمونه و نخبه کشوری و بین المللی هستند و امروز از آنها تقدر به عمل آمد و این سربازان به مراحب بالاتر کشوری معرفی می شوند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

سه × 5 =