صفحه اصلی » اقتصادی » بهره برداری از سامانه دوم آب‌رسانی اصفهان دهه فجر امسال

بهره برداری از سامانه دوم آب‌رسانی اصفهان دهه فجر امسال

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان از افتتاح مرحله اضطراری سامانه دوم آب‌رسانی استان با هدف رفع بخشی از کمبود آب آشامیدنی در دهه فجر امسال خبر داد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۲۶ - یکشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۲۸

به گزارش صاحب نیوز؛مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: با بهره برداری از سامانه دوم آبرسانی اصفهان به پایداری نسبی مناسبی در تامین آب آشامیدنی اصفهان و شماری از شهر‌های استان خواهیم رسید.

وی گفت: تمام تلاش مسئولان رفع کمبود آب در استان اصفهان است تا این سامانه در مدار قرار گیرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: با افتتاح این مرحله از پروژه، افت فشار آب شرب اصفهان و تعدادی از شهر‌های اطراف تا حدودی رفع خواهد شد.

زینلیان گفت: سامانه دوم آب‌رسانی اصفهان، به تصفیه خانه فعلی اصفهان (بابا شیخعلی) در راستای تامین آب شرب کمک خواهد کرد و با تامین اعتباری که به تازگی انجام شده است این مرحله نامبرده تکمیل خواهد شد.

وی گفت: خشکسالی استان اصفهان و افت فشار آب شرب بخصوص در تابستان امسال خود را نشان داد تا جایی که آب‌رسانی سیار با تانکر در بسیاری از مناطق استان انجام گرفت.

هم اینک بخش عمده آب آشامیدنی اصفهان و شهر‌های اطراف آن از تصفیه خانه باباشیخعلی و چاه‌های آب سطح استان تامین می‌شود که برای رفع کمبود آب سامانه دیگری در درست احداث است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

شانزده + 4 =