صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » حمایت از نخبگان بی بضاعت یک کار ریشه‌دار است

حمایت از نخبگان بی بضاعت یک کار ریشه‌دار است

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان گفت: عملکرد خیریه شجره طیبه و حمایت از نخبگان بی‌بضاعت یک کار ریشه‌داری است که باید ادامه‌دار باشد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۵۳ - یکشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۲۸

به گزارش صاحب نیوز؛ آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد در دیدار اعضای هئیت امنای خیریه شجره طیبه اظهار داشت: عملکرد تمام خیریه‌ها قابل تحسین و پر ارزش است و اثر دلسوزی دارد اما کار خیریه شجره طیبه اثر رشد و توسعه برای کشور و اجتماع دارد.

وی با بیان اینکه شناسایی و حمایت از افراد با استعداد همچون آبیاری درختچه‌ای است که با آبیاری آن به میوه خواهیم رسید، ادامه داد شجره طیبه حکایت از درخت ریشه داری دارد که با هر وزش بادی سقوط نخواهد کرد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با اشاره به اینکه حمایت از افراد نیازمند باید در یک پروسه متداوم و دنباله دار صورت بگیرد تا نتیجه بخش باشد ادامه داد: بهتر است بجای توزیع غذا به صدها نفر که فقط یک پرس غذا سهم آنها میشود یک کیسه برنج به هر نیازمند تخصیص یابد هر چند تعداد نیازمندان کمتری را بتوان سیر کرد اما اثر بخشی بهتری دارد یا با تحت پوشش قرار دادن افراد بی بضاعت به ماندگاری و اثر بخشی آن بیشتر دست خواهیم یافت.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ورودی دانشگاه ها گزینش لازم برای جذب نخبگان را ندارد افزود: امید داریم مغزهایی که به دیگر کشورها رفته اند سفیران ایران در آن کشورها باشند و تبلیغات سو که از ایران میشود را از اذهان جهانیان پاک کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

نه + 18 =