صفحه اصلی » ورزشی » والیبالیست های سپاهان، قهرمانان زودهنگام نیم فصل لیگ

والیبالیست های سپاهان، قهرمانان زودهنگام نیم فصل لیگ

تیم والیبال سپاهان با برتری ۳ بر صفر  مقابل فولاد سیرجان در هفته دوازدهم لیگ برتر والیبال به صدرنشینی خود در لیگ برتر ادامه داد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۱۹ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۲۹

به گزارش صاحب نیوز؛ یکشنبه ۲۸ آذر ماه تیم والیبال سپاهان در سالن ۲۵ آبان از ساعت ۱۵ مقابل فولاد سیرجان قرار گرفت که با نتیجه سه بر صفر این تیم را شکست داد.

بازیکنان تیم والیبال سپاهان: سامان فائزی، متین تکاور، مهدی بیاتی، کیاوش حیدری، فرهاد قائمی، فرزاد ملابهرامی، علی کرباسی، امیر غفور، امیرحسین یوسفی، مجتبی میرزاجانپور، پرویز پزشکی، علیرضا مباشری، رضا اصلانی و مهدی مرندی.
سرمربی: رحمان محمدی راد

بازیکنان تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان: اشکان درخشان، مارکوس آیل، مجتبی قلی زاده، محمد صادقی، امین خواجله خلیلی، مصطفی مریدی، محمد رضی، مهدی جلوه، علی اصغر رزم فر، شایان سپهری، الکساندر گوج ویچ، عارف مرادی، مصطفی حیدری و رسول شهسواری.
سرمربی: سعید رضایی

ست اول: نخستین امتیاز با سرویس مباشری برای سپاهان ثبت شد، در اواسط بازیکنان سپاهان اختلاف امتیاز را به عدد سه رساندند تا سرمربی تیم فولاد سیرجان ایرانیان درخواست تایم استراحت دهد. اما چیزی نگذشت که بازیکنان فولاد سیرجان اختلاف را به عدد یک رساندند و رحمان محمدی راد در خواست تایم استراحت کرد و در نهایت ست اول با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به صود سپاهان تمام شد.

ست دوم: اولین امتیاز  با خراب شدن سرویس تیم فولاد برای سپاهان به دست آمد، بازی پایاپای پیش می‌رود. در نیمه ست سپاهان اختلاف سه امتیازه ایجاد کرد، تا سعید رضایی در خواست تایم استراحت کند. در نهایت ست دوم با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ به نفع سپاهان به پایان رسید.

ست سوم: بازهم اولین امتیاز برای سپاهان ثبت شد،  و سپاهان اختلاف  سه امتیاز را ایجاد کرد، اما چیزی نگذشت که بازیکنان سپاهان شش امتیاز اختلاف ایجاد کردند، بازی با نتیجه ۱۵ بر ۱۱ به نفع سپاهان دنبال می‌شد و در نهایت این ست با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ به پایان رسید تا سپاهان پیروز میدان باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

2 + پانزده =