صفحه اصلی » سیاسی » انتقام خون حاج قاسم باید در همین عصر اتفاق بیافتد

انتقام خون حاج قاسم باید در همین عصر اتفاق بیافتد

همه کسانی که شهادت حاج قاسم سلیمانی را دیده‌اند منتظرند تا انتقام خون او را نیز ببینند و هر چند این خون تا ابد جاری است اما منتقمانش نباید به کمتر از نابودی اسرائیل و نظام استکباری آمریکا راضی باشند.

تاریخ انتشار: ۰۹:۳۸ - یکشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۵

به گزارش صاحب نیوز؛ 13 دی 1398 یک روز فراموش نشدنی در تاریخ ایران است. روزی که در آن یکی از بزرگترین شخصیت‌های این سرزمین به دست شیطان بزرگ به شهادت رسید. مردی که مظهر واقعی یک انسان رشد یافته و به تکامل رسیده بود.

قریب به اتفاق مردم ایران به این مسأله اقرار داشتند که جز شهادت را در پیشانی سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نمی‌خواندند. روح این مردم خدایی آن قدر بزرگ شده بود که هر کسی این بزرگی را می‌دید.

*انتقام خون حاج قاسم چه بود؟

بعد از شهادت سردار سلیمانی یکی از چالش‌های ذهنی مردم و نظام این بود که چه چیزی می‌تواند انتقام خون این قهرمان ملی باشد؟ او یک ژنرال بلندپایه ایرانی بود اما گرفتن جان هیچ یک یا هیچ چند نفر ژنرال آمریکایی انتقام خون حاج قاسم نبود، بلکه به درک واصل کردن رئیس جمهور آمریکا هم انتقام خون سردار سلیمانی نبود.

سرداری که با شهادتش میلیون‌ها نفر گریستند و عزادار شدند و در مراسم تشییع وی در شهرهای مختلف کشور شرکت کردند و مراسمات بزرگداشت برای این سردار بزرگ برگزار کردند. سرداری که کشور ما را از خطر حمله تروریست‌های داعشی در امان نگه داشت و بلکه عراق و سوریه را نیز نجات داد.

ارزش وجودی هر یک از شهدای ما از شهدای مدافع حرم گرفته تا جنگ تحمیلی از تمام دولتمردان آمریکایی بیشتر است و قابل انتقام گرفتن نیست چه برسد به سیدالشهدای جبهه مقاومت.

تنها چیزی که پاسخ این جنایت بزرگ می‌توانست باشد و انتقام خون حاج قاسم است نابودی کامل اسرائیل و نظام شیطانی آمریکا است و همه کسانی که بعد از شهادت حاج قاسم داغدار شدند و به دنبال انتقام خون حاج قاسم هستند به این موضوع فکر می‌کنند.

بعد از به شهادت رساندن حاج قاسم، قبل از این که سردار مقاومت به خاک سپرده شود، نیروی هوافضای سپاه برای اولین بار در تاریخ یک عملیات نظامی کوبنده علیه آمریکا انجام داد و مهمترین و بزرگترین پایگاه نظامی آمریکا را که هیچ کشوری جرأت نکرده بود به آن نگاه چپ بیاندازد را زیر موشک باران خود گرفت و صدها نظامی آن را به درک واصل کرد و آمریکا در مقابل چشم یک جهان، تنها سکوت کرد و نتوانست این جنگی که ایران آغازگر آن بود را ادامه دهد که نشان دهنده ترس شیطان بزرگ از جنگ با ایران است.

*لزوم خونخواهی حاج قاسم

این اقدام هر چند ضربه مهلکی به حضور نظامی آمریکا در منطقه بود، اما انتقام خون حاج قاسم نبود و مردم ایران منتظرند به ویژه بعد به استقرار مجلس و دولت انقلابی شاهد اقدام ایران برای خونخواهی حاج قاسم باشند.

اولین اقدام در این رابطه می‌تواند پیگیری حقوقی مسأله در بعد بین المللی باشد و اقدام بعدی حرکت تهاجمی ایران در مقابل آمریکا. این جمله امام خمینی (ره) را نباید فراموش کنیم که فرمودند اگر دشمن را آرام بگذارید شما را آرام نخواهد گذاشت.

جمهوری اسلامی ایران باید برای منفعل کردن همه جانبه آمریکا و اسرائیل برنامه ریزی کرده و برای این منظور وارد گود شود به ویژه این که به گفته بسیاری از استراتژیست‌ها و اندیشمندان جهان، نظام حاکمیتی کنونی آمریکا در لبه سقوط قرار گرفته است و اتفاقاتی که در جهان بر سر دلار در حال رخ دادن است مؤید همین مطلب است.

در این صورت است که ایران می‌تواند خود را از گوشه رینگی که آمریکا و سازمان ملل با تحریم‌های ظالمانه خود موجب آن شده‌اند، کنار کشیده و معادلات را تغییر دهد.

*حاج قاسم الگویی برای کشورداری

شهدای بلند آوازه هم عصر ما مانند حاج قاسم سلیمانی و شهید محسن حججی و دیگر شهدا، الگوهایی هستند که به ما گوشزد می‌کنند در همین سیستم و در همین دنیای امروز هم می‌شود بزرگ شد و به کمال رسید. حاج قاسم به تنهایی نه فقط برای انسان‌ها بلکه برای مملکت داری ما نیز باید الگو باشد.

شخصیتی که هم فیلم‌های مهربانی او با کودکان را دیده‌ایم و هم ایستادنش مانند کوه بر روی سنگر مقابله با داعش را. هم از او یک ژنرال مقتدر دیده‌ایم که جهان استکبار را به لرزه در آورده و هم چهره‌ای مردمی که در میان سیلاب خوزستان ایستاده با پیرمرد روستایی عرب خوش و بش می‌کند و دستور احداث سیل بندها را می‌دهد. این روح جامع او همان چیزی است که باید در هیئت دولت، در مجلس و در سایر گلوگاه‌های نظام دیده شود.

گویا تقدیر این گونه رقم خورده است که خون این شهید سبب پاکی جهان از لوس ظالمان و مستکبران باشد و باید همه مایی که شهادت سردار را دیدیم، انتقام خون او را هم ببینیم و این خواسته ملت ایران، مسلمانان و همه آزادگان جهان است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

چهار × 3 =