صفحه اصلی » سیاسی » استقرار بخشداری در بهارستان، امری ضروری است

فرماندار اصفهان:

استقرار بخشداری در بهارستان، امری ضروری است

فرماندار اصفهان گفت: استقرار بخشداری در بهارستان، امری ضروریست و در این خصوص بستر سازی و پیگیری های لازم در حال انجام است.

تاریخ انتشار: ۱۴:۱۹ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۹/۳۰

به گزارش صاحب نیوز؛ محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با شهردار و مدیرعامل شرکت عمران بهارستان، مدیریت شهر بهارستان را مثبت ارزیابی کرد و گفت: توسعه شهرها بالاخص بهارستان باید به طور متوازن انجام و استانداردهای لازم رعایت شود.

فرماندار اصفهان افزود: استقرار بخشداری در بهارستان، امری ضروریست و در این خصوص بستر سازی و پیگیری های لازم در حال انجام است.

احمدی در خصوص متروی بهارستان نیز عنوان کرد: متروی بهارستان به عنوان پروژه ای عظیم و ارزشمند است و انشاء ا… پیگیری های لازم در راستای تکمیل آن انجام خواهد شد.

وی تأکید کرد: نظارت بر ساخت و سازهای غیرمجاز در بهارستان، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

فرماندار اصفهان افزود: ثمره وحدت و همدلی بین مسئولان، خیر و برکاتی است که مردم از آن برخوردار خواهند شد.

احمدی با بیان اینکه ساخت و تولید مسکن الزاما توسعه شهرها نیست، تصریح کرد: برنامه ریزی ها و مشوق هایی برای بافت های فرسوده در شهرها ارائه گردد؛ چراکه این امر باعث درآمد شهری و تولید مسکن می شود.

گفتنی است، در حاشیه این نشست، با حضور فرماندار اصفهان، از روند پیشرفت طرح اقدام ملی مسکن، مدرسه در حال ساخت 12 کلاسه شهید لندی، پروژه در حال ساخت پایگاه اورژانس و متروی بهارستان، پایگاه بسیج فروغ ولایت واحد خواهران و کلنگ زنی ساختمان جدید آتشنشانی در فاز 3 بهارستان، بازدید شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

19 − 13 =