صفحه اصلی » سیاسی » مسئولان، مرد میدان باشید، همچون قاسم سلیمانی!

مسئولان، مرد میدان باشید، همچون قاسم سلیمانی!

نماینده مردم خمینی شهر اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم در دولت آقای رئیسی، نمایندگان مجلس، قوه قضاییه و دیگر مسئولان همچون شهید قاسم سلیمانی  صدق در گفتار و عمل را لحاظ کنند که تنها راه برای حل مشکلات و اصلاح امور همین رویه و روش است.

تاریخ انتشار: ۱۲:۴۶ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲

حجت الاسلام محمدتقی نقدعلی، در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز؛ در خصوص معرفی ویژگی بزرگ “مرد میدان بودن” حاج قاسم سلیمانی، از آن جهت که ایشان به وعده های خود جامه عمل می پوشاند و خلف ‏وعده نمی کرد، در شرایطی که مردم نسبت به عملی شدن وعده ها از سوی مسئولین، بعضا دچار تشکیک ‏شده اند تاثیر مثبتی در امیدواری به آینده انقلاب دارد اظهار کرد: سردار سلیمانی به عنوان یک انسان تراز انقلاب و تربیت شده مکتب اسلام، اهل بیت(ع)  و قرآن کریم قابل عرضه به  دنیا بودند.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: حاج قاسم سلیمانی ویژگی‌های شاخصی را داشتند که اگر خلاصه کنیم این ویژگی ها همان نماد عملی و پیاده شده آموزه ها و دستورالعمل هایی است که در قرآن کریم و روایات، ما به انجام آن‌ها امر شدیم.

وی بیان کرد: صدق در گفتار و راستی که این مرد بزرگ داشت در همه جلوه های زندگی‌اش ظهور و بروز می‌کرد، یکی از این جلوه ها این بود که به قول‌ها و وعده های خودش به درستی عمل می‌کرد.

حجت الاسلام  نقدعلی  ابراز داشت: در قضیه آخرین مسائلی که در زندگی و حیات مبارک سردار دل‌ها اتفاق افتاد، موضوع ایجاد داعش و فتنه‌ای بود که در عالم اسلام  اتفاق افتاد، ما دیدیم که به راستی ایشان ایمان به صدق قول‌های پروردگار داشت و بر اساس همان ایمان به صدق قول‌های پروردگار وعده می داد.

وی تصریح کرد: البته مهمترین چیزی که موجب می شد قول‌های حاج قاسم صادق در بیاید، این بود که برای وعده‌های داده شده تلاش مضاعف می‌کرد، یعنی سردارسلیمانی برای عملی شدن قول‌هایی که داده بود شبانه‌روزی استراحت رفاه و آسایش خود را تعطیل کرده بود.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی متذکر شد: در مسئله داعش ایشان به صورت همزمان در سوریه، عراق و  لبنان حضور داشت، قاعدتا اگر کسی بخواهد به سیره و روش مکتب قاسم سلیمانی پایبند باشد در عین حال که مومن به قول‌های خدای سبحان است باید نسبت به آن قول ها وقت گذارد و برای وعده هایش سرمایه گذاری کند.

وی با اشاره به وضعیت مدیریت برخی مسئولان خاطرنشان کرد: یقینا امروزه در عرصه مدیریت ما نیازمند هستیم که در عین حال که به قول ها و به صدق ذات گفتار پروردگار مومن باشیم،  برای وعده های و عمل‌مان وقت بگذاریم، و این مسئله همان چیزی است که  به مدیریت جهادی، شبانه روزی تعبیر می شود.

حجت الاسلام  نقدعلی ادامه داد: امیدواریم در دولت آقای رئیسی، نمایندگان مجلس و قوه قضاییه این صدق در گفتار و عمل  اتفاق بیفتد که تنها راه برای حل مشکلات و اصلاح امور همین رویه و روش است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

دو + 7 =